WordPress 4.4 Sürümüne Kavuştu! Wordpress 4.4 Türkçe indir

En çok kullanılan web site içerik yönetim sistemi WordPress yeni sürüme kavuştu ve bizde sizlere bu sürüm hakkında detayları anlatacağız. İlk olarak yeni 4.4 sürümünde gözümüze yeni tema çarpıyor ve bu yeni sürüm ile WordPress, Clifford ismini almış durumda.

WordPress 4.4 Sürümüne Kavuştu! Wordpress 4.4 Türkçe indir

WordPress 4.4 Sürümüne Kavuştu

Web site kuranların %95'nin tercih ettiği Wordpress, içinde barındırdığı çok geniş eklentiler ve tasarım imkanları sayesinde kullanıcıların göz bebeği halinde. Yeni sürümü biraz daha detaylandıracak olursak, artık eklediğiniz görseller kullandığınız tema ile responsive olmasa dahi görüntülenmiş ekranlara göre boyutlanacak. Bunun yanında önceden Twitter ve Youtube içeriklerini dahili bir şekilde ekliyorduk ancak yeni sürüm ile farklı sitelerde ki içerikleri rahatlıkla ekleyebileceğiz. 

WordPress-4.4-Surumu-indir

Aynı zamanda yeni Wordpress 4.4 sürümü Embed kodunun avantajıyla  Cloudup, Reddit Comments, ReverbNation, Speaker Deck ve VideoPress içeriklerini de rahat bir şekilde eklememize olanak sağlıyor. Yeni sürüm bizlere alıntı yapmak için yazı linkinin direk içeriğe kopyalarak eklememizi sağlıyor. Ayrıca WordPress, Javascript'le yenilenmiş ve bu yenilenmenin getirdiği ilk tema Sixteen olmuştu. Bu saydıklarımız ve daha birçok yeniliklere bakmak istiyorsanız sizde yeni sürüme geçmeyi unutmayın.

WordPress 4.4 Sürümü Türkçe İndir

Üstteki bağlantıya tıklayarak yeni sürümü indirebilirsiniz, eğer Wordpress sitenizde kurulu ise admin panelde yer alan güncellemeler kısmından yeni sürüme rahatlıkla geçebilirsiniz. İlk önce yedek almanız önerilir.

 

wordpress son sürümü indir wordpress 4.4 türkçe indir wordpress 4.4 güncelleme wordpress yeni sürüme geçme
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları