Türk Hack Grubu Ayyıldız Tim Hedefi Büyüttü!

Ayyıldız Tim, hedefi büyüterek Facebook'a saldırılar düzenleyecek. Türk hack grubu Ayyıldız Tim son zamanlarda Rusya tarafından ülkemize yapılan saldırılara cevap verirken, bunun yanında başka hedeflerinede saldırmayı ihmal etmiyor.

Türk Hack Grubu Ayyıldız Tim Hedefi Büyüttü!

Türk hack grubu Ayyıldız Tim son zamanlarda Rusya tarafından ülkemize yapılan saldırılara cevap verirken, bunun yanında başka hedeflerinede saldırmayı ihmal etmiyor. Grup sözcüleri tarafından yapılan son açıklamaya göre Ayyıldız Tim'in sıradaki hedefleri Facebook. Facebook bir çok hack grubu tarafından hacklenmeye çalışılırken bir de Ayyıldız Tim tarafından hacklenmeye çalışılacak. Uzun zamandır Ayyıldız Tim tarafından hedeflerinde olan Facebook, şuana kadar hiçbir hack grubu tarafından hacklenememiş fakat site çöküntüler, aksaklıklar yaşamıştır. Dünyadaki hack saldırılarının amaçları arasında ise Facebook sosyal paylaşım sitesinin üslup ve tavırlarını beğenmedikleri yer alıyor.


Türk hack grubu Ayyıldız Tim'in Facebook'u hackleme amacı ise dünyadaki hack grupları ile aynı durumdan dolayı. Aynı zamanda Facebook'un terör propagandası yapan sayfaları kapatmak yerine Ayyıldız Tim'in Facebook sayfasını kapatmasıda bir diğer hackleme nedenleri arasında yer alıyor. Ayyıldız Tim bu konuda tam 6 aydır çalışmalarını sürdürürken hedefleri hiç de kolay görünmüyor. Ayyıldız Tim amaçlarına ulaşma konusunda çok kesin açıklamalarda bulunuyor. Bakalım Ayyıldız Tim bu büyük hedeflerine ulaşabilecek mi?

Ayyıldız Tim Hack Ayyıldız Tim Hack
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları