Spotify Yeni Özelliğini Kullanıma Sundu

Spotify yeni özelliklerinden olan "Party" özelliğini kullanıma sundu. Online müzik dinleme servisi Spotify, her geçen gün yeni özellikleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu sefer de "Party" ismini verdiği yeni özelliği ile karşımızda.

Spotify Yeni Özelliğini Kullanıma Sundu

Online müzik dinleme servisi Spotify, her geçen gün yeni özellikleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu sefer de "Party" ismini verdiği yeni özelliği ile karşımızda. Geçtiğimiz hafta duyurulmuş olan bu yeni özelliğinin yanında Spotify video özelliğinide duyurmuştu. Bu yeni Party özelliğinde dikkatimizi çeken ilk detay kullanıcının ruh haline göre otomatik müzikler sunulması oldu. 


Milyonlarca şarkı sunan Spotify, kullanıcılarının bu yeni özelliği aktif edebilmesi için ilk olarak Spotify uygulamasını güncellemeleri gerekiyor. Güncelleme işlemini yaptıktan sonra "Gözat"  bölümüne girerek oradan "Party" seçeneğine tıklayın ve çalma listenizi seçiniz. Party Modu aktif olduktan sonra ruh halinizi ise "Party'yi Başlat" butonuna tıkladıktan sonra orta kısımda yer alan imleci sağa, sola kaydırarak belirleyebilmeniz mümkün. Bu özellik ile ruh halinize göre otomatik olarak dinlediğiniz müzik değişecektir. Aynı zamanda Party modundaki müzik geçişleri stantardlardan daha iyi olduğunuda belirtelim.

Spotify party spotify party
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları