Sniper Fury Android ve iOS İçin Yayınlandı

Gün geçtikçe bilgisayarlarda gördüğümüz o muhteşem grafikli oyunlar artık akıllı telefonların gelişen sistemleri sayesinde mobil alanda da görmeye başladık. Mobil alan yüksek grafikli oyunlar sunan büyük firma Gameloft karşımıza yeni oyunu Sniper Fury ile çıkıyor.

Sniper Fury Android ve iOS İçin Yayınlandı

Daha önce oynadığınız keskin nişancı oyunlarını artık bir kenera bırakmanız gerekli. Sniper Fury mobil alanda gerçekten yüksek performans ve kullanıcılara farklı deneyimler sunuyor. Gameloft firması yüksek performanslı oyunlarının arasına yeni bir oyun daha dahil etmiş durumda. 

Sniper-Fury-Android-ve-iOS-icin-Yayinlandi

Mobil cihazlarınızın RAM'ini zorlayacak olan Sniper Fury, kısa süre önce Android ve iOS platformlarında yayınlanmış durumda. Havoc grafik motoruna sahip oyun aynı zamanda Türkçe dil desteğide sunmakta. Bunların yanında oyunda ağır çekim moduda mevcut. Silahlarımızın seviyelerini arttırabilir ayrıca silahlarımıza modifikasyon yaparak onları geliştirebiliriz. Sniper Fury'de bizlere sadece keskin nişancılık sunmuyor bunu yanında hikaye modu ve kontratlar moduda mevcut. Yani oyundan çok farklı zevkler alabileceğiz. Keskin nişancı oyunlarının hastası olanlar 345 MB boyuta sahip bu oyunu Android için buradan, iOS içinde buradan indirebilirler.

Sniper-Fury-grafikleri

Gameloft'un yeni oyunu keskin nişancılık oyunları severler için kaliteli grafiklere sahip olarak oluşturulmuş. Modern Combat 5 oyununun grafik motoru Havoc ile yapılan Sniper Fury oyunu mobil cihacınızın işlemcisini hayli zorlayacak gibi görünüyor.

sniper fury mobil sniper fury oyunu sniper fury sniper fury android ve ios
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları