Nokia Yeni Modelleriyle Piyasaya Yeniden Adım Atıyor

Nokia yeni modellerine dair videolar paylaşmaya devam ediyor. Bilindiği üzere Nokia, Microsoft tarafından satın alındıktan sonra piyasaya Windows Phone cihazlarla Microsoft ismiyle sunulmuştu. Ancak istenilen başarıyı yakalamayan Microsoft, Nokia'dan ayrıldı ve Nokia artık yeni modelleri ile piyasaya çıkacak.

Nokia Yeni Modelleriyle Piyasaya Yeniden Adım Atıyor

Bilindiği üzere Nokia, Microsoft tarafından satın alındıktan sonra piyasaya Windows Phone cihazlarla Microsoft ismiyle sunulmuştu. Ancak istenilen başarıyı yakalamayan  Microsoft, Nokia'dan ayrıldı ve Nokia artık yeni modelleri ile piyasaya çıkacak. Ayrıca şirketten ayrılan Stephen Elop tekrar şirketin başına geçtiğini açıkladı. Ayrıca bu açıklamasını Canlı Yayında iPhone fırlatarak yaparak teknoloji gündemine büyük yer edindi. Ayrıca Elop'un bu davranışı onu ' Teknolojik Kahraman ' yapmış durumda.


Gelelim Nokia'nın yeni modelleri ile ilgili detaylara. Nokia'nın yeni modelleri C1 ve N1 isimleriyle geliyor. Aynı zamanda Nokia bu cihazlarıyla ilgili videolarda paylaşmayı sürdürüyor. 1 Dakikalık tanıtım videosunda Nokia yeniden akıllı telefon pazarına adım attığının sinyallerini vermiş oldu. Aynı zamanda bu yeni video Nokia'nın gelecekte çıkarması beklenen modelleri hakkında ipuçlarıda taşıyor. Videonun 1.19 saniyesinde Nokia'nın yeni bir tableti görünüyor. 1.24 saniyesinde Nokia'nın sanal gerçeklik kamerası OZO VR rahatlıkla görülmekte. Firma yayınladığı bu video ile kullanıcıları meraklandırırken aynı zamanda hedeflerini ve sunacağı tablet ve akıllı telefon hakkında bilgiler veriyor. Bakalım Nokia yeniden adım atacağı akıllı telefon pazarında istediği başarıyı  sağlayabilecek mi ? Nokia bu yeni modelleri ile kullanıcıları memnun edebilecek mi ?

Nokia
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları