LG G5 Türkiye Fiyatı Belirlendi

LG'nin yeni amiral gemisi G5 fiyatı bugün itibariyle belirlenmiş durumda. Bilindiği üzere kısa süre önce 2016 Mobil Dünya Kongresi'nde resmi olarak tanıtılan LG G5, barındırdığı yüksek donanım özellikleriyle ve getirdiği yeniliklerle dikkatleri üzerine çekmişti.

LG G5 Türkiye Fiyatı Belirlendi

Bilindiği üzere kısa süre önce 2016 Mobil Dünya Kongresi'nde resmi olarak tanıtılan LG G5, barındırdığı yüksek donanım özellikleriyle ve getirdiği yeniliklerle dikkatleri üzerine çekmişti. Dikkatler sadece özellik ve yeniliklerle kalmayıp kullanıcıların merak ettiği ve dikkatle üzerinde durduğu bir konu ise bu yeni amiral gemisinin fiyatı.  Bu konuda LG yeni modeli G5'i ön siparişe ülkemizde satışa çıkararak bu merakları ortadan kaldırmış durumda. Peki ya LG G5 ülkemizde ne kadar bir fyatla satışa sunuldu ?

Bu sorunun cevabı ise şöyle ; LG G5'in tanıtılan 'Oyun Arkadaşları' aksesuarları olmadan 2.799 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyat Samsung Galaxy S7 modeliyle aynı  olduğunuda belirtmek gerekir. Ancak G5'in bir de aksesurlarınıda alırsanız bu fiyat artış göserecektir. Samsung S7 modellerinde beklenilen sipariş rakamlarının üstünde bir ön sipariş yapmış durumda. Bakalım LG'de Samsung gibi beklenilenin üzerinde ön sipariş rakamlarına ulaşabilecek mi ? LG yeni G5 ile büyük hedefler planmamış durumda bile.

LG G5 Türkiye
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları