LG G5 Snapdragon 652 ile geliyor

LG'den gelen son bilgilere göre G5 bazı ülkelerde Snapdragon 652 işlemciyle sunulacak. Ülkemizde hangi işlemciyle gelecek detaylar haberimizde.

LG G5 Snapdragon 652 ile geliyor

Bu yılın merakla beklenen ve kısa süre önce resmi olarak tanıtılan LG G5 amiral gemisi, gelen yeni bilgilere bazı ülkelerde Snapdragon 652 işlemciyle satışa sunulacak. Bilindiği üzere genel global pazarda Snapdragon 820 işlemciyle gelecek olan G5, Güney Amerika ülkelerinde sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 652 işlemcisi ve 3 GB LPDDR3 RAM  olarak daha düşük  performanslı olarak satışa sunulacak. Güney Amerika'da orta seviye halin sunulacak olan LG G5, diğer ülke pazarlarında (Avrupa, ABD, Güney Kore) Snapdragon 820 işlemci ve 4 GB LPDDR4 RAM ile satışa çıkacak. 

Ayrıca LG G5'in Güney Amerika versiyonunda LG 360 VR desteklenmeyecek. Snapdragon'nun güçlü işlemcilerinden olan 652 versiyonu her ne kadar iyi olsada bir amiral gemisine yakışmamış durumda. LG'nin Güney Amerika ülkeleri için yaptığı bu değişiklik konusunda henüz resmi bir açıklaması bulunmuyor. Ancak bazı iddialara göre LG'nin bu değişikliği pazar ihtiyacına göre yaptığı yönünde. LG G5 ülkemizde ise Snapdragon 820 işlemcisiyle yani diğer global pazarlarda olduğu gibi satışa sunulacağı bekleniyor. Eğer LG bu konu üzerinde değişiklik yapacak olursa sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

LG G5 Snapdragon
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları