iPhone 7'nin Görüntüleri Sızdı!

iPhone 7'i merak ediyorsanız mutlaka bu fotoğraflara bakın çünkü çok şaşıracaksınız!

iPhone 7'nin Görüntüleri Sızdı!

Apple'ın ne denli kaliteli olduğunu umarım hepimiz çok iyi biliyoruzdur çünkü şimdiden bile bu markanın yeni telefonu olan iPhone 7 için çıldıran insan çok fazla yani hep bir; ''Çıksa da alsak!'' havası var. Android'e göre daha fazla rağbet bulunuyor ve insanlar bu telefonlar için adeta deliriyor fakat iPhone 7'nin bu yeni görüntüleri sizi üzebilir çünkü hiç bir değişiklik yok! Bildiğiniz iPhone S serisi ve bu tasarım 7'de halen devam ediyor. İşte sizlere iPhone 7'nin yeni görüntüleri!

Foxconn'un çalışanı olan ve bu çalışan tarafından fotoğrafların hatta bu videoların paylaşıldığına dair bilgiler ortalıkta dolaşıyor çünkü videoyu ve fotoğrafları izlerseniz Foxconn logosunu görmüş olacaksınız. Apple bu sefer iPhone 7'de bazı değişikliklere gitmiş yani eski telefonlarını biliyorsanız bir adet tuş bulunuyordu fakat bu iPhone 7'de bu tuş bulunmuyor. Diğer bir yandan iPhone 6'dan 6S'e kadar olan tasarımlarda Apple'ın kamerası her zaman üstte bulunuyordu fakat iPhone 7'de kamera ortaya yani Apple'ın logosu olan elmanın üst tarafına alınmış. Fazla bir değişiklik fakat tasarımda büyük ölçü de yerinden oynamalar olmuş aynı zamanda Apple'ın bu telefonu satabileceği konusunda şüphemiz bulunuyor çünkü S serisinden farklı bir yapıya sahip ve tasarımı bir o kadarda kalın.

Apple, kulaklık devrini bitirmiş olacak ki artık 3.5 mm kulaklık girişlerine iPhone 7'de yer vermemiş bunun yerine lightning kullanarak bu işi farklılaştırmış.

iphone 7'nin tasarımı iphone 7 hakkında bilgiler iphone 7
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları