HTC 10 İçeren Yeni Görseller Ortaya Çıktı

HTC'nin yeni akıllı telefonu HTC 10 ile ilgili yeni görsel sızıntılar var. Tayvan kökenli akıllı telefon üretici HTC firması son günlerde sıkıntılı zamanlar geçirsede firma yeni akıllı telefonu HTC 10'u sunmaya hazırlanıyor. HTC bilindiği üzere MWC 2016 fuarında Samsung ve LG'nin tanıttığı yeni amiral gemilerine rakip akıllı cihazıyla geliyor.

HTC 10 İçeren Yeni Görseller Ortaya Çıktı

Tayvan kökenli akıllı telefon üretici HTC firması son günlerde sıkıntılı zamanlar geçirsede firma yeni akıllı telefonu HTC 10'u sunmaya hazırlanıyor. HTC bilindiği üzere MWC 2016 fuarında Samsung ve LG'nin tanıttığı yeni amiral gemilerine rakip akıllı cihazıyla geliyor. HTC bu yeni akıllı telefonunu MWC fuarında değil ilerleyen zamanlarda tanıtması bekleniyor. Ancak HTC'nin bu yeni amiral gemisi  ile ilgili bugün yeni bilgiler sızdırılmış durumda. 


Henüz tanıtımı resmi olarak yapılmayan HTC 10 veya HTC M10 isimli yeni akllı telefonun an itibariyle yeni görselleri sızdırılmış durumda. Ortaya çıkan bu yeni görsellere bakacak olursak HTC 10'un ön tarafı beyaz, arka tarafı ise siyah olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca önü beyaz, arkası altın kaplama modelide sızdırılan diğer bilgiler arasında yer alıyor. HTC 10 için tahmin edilen özellikleri ise, 5.1 inç QHD AMOLED bir ekran, Snapdragon 820 işlemci ve 4GB RAM. Bunun yanında tahminler arasında 12 MP UltraPixel kamerada yer alıyor.

HTC HTC 10 HTC M10
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları