Galaxy S5 için Marshmallow Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

Samsung yine yaptı yağacağını ve bizleri ters köşe ederek Galaxy S5 modeli için Fransa'da Marshmallow güncellemesi sundu.

Galaxy S5 için Marshmallow Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

Güney Kore kökenli teknoloji devi aynı zamanda akıllı telefon pazarındaki güçlü isimlerden biri olan Samsung, ne yazık ki bu başarısını güncelleme konusunda gösteremiyor. Kullanıcılar Samsung'un güncelleme verecek mi yoksa vermeyecek mi düşüncesinden artık bıkmış durumda. Samsung'da bu konu üzerine yeniden çalışmalara yaparak Galaxy S5 kullanıcılarının merakla beklediği Android 6.0 Marshmallow güncellemesini Fransa'da sunmaya başladı. Fakat bu güncelleme resmi olarak Samsung cephesinden duyurulmadı bu da akıllara ' Samsung güncellemeyi yanlışlıkla dağıtıyor olabilir  mi ? ' sorusunu getiriyor. Çünkü Galaxy  S5 modeli için Samsung Nisan veya Mayıs aylarında güncelleme vereceğini açıklamıştı. Resmi olarak duyurulmayan bu güncellemeyi ise ilk olarak Fransa'da ki S5 kullanıcıları aldı. Samsung'un satış konusunda iyi başarı sağlayamadığı Galaxy S5 modeli, teknik özellikleriyle halen kullanılabilir durumda. Bu da Marsmallow güncellemesinin Samsung cephesinden verilmesine olanak sağlıyor. Bu güncelleme aynı Galaxy S6 ve Note 5 modellerine erken gelen güncelleme gibi olmasıda yüksek ihtimaller arasında.


Fransa'da başlayan Galaxy S5 Android Marshmallow güncellemesinin ülkemize ne zaman sunulacağı konusunda bir açıklama bulunmuyor. Güncellemeyi almış olarak kullanıcılar ekran görüntülerini paylaşmış durumda. Güncelleme ile gelen bazı yenilikler ise şunlar; Doze ( yeni tasarruf modu ) , derin uyku durumuyla güç tasarrufu, bağımsız uygulama izinleri gibi yenilikler yer alıyor.

Galaxy s5 Marshmallow
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları