Facebook Canlı Yayın Özelliğini Android Uygulamasına Getirdi

Facebook Canlı Yayın özelliğinde yeni bir adım daha attı. Popüler sosyal paylaşım sitesi olan Facebook, getirdiği yeni özellikleri ve getirdiği bu özellikler ile kullanıcıların daha fazla kendisine bağlamayı başarmaya devam ediyor. Facebook her geçen gün yeni getirdiği özellikleriyle dikkat çekerken bilindiği üzere Canlı Yayın özelliğini getirmişti.

Facebook Canlı Yayın Özelliğini Android Uygulamasına Getirdi

Popüler sosyal paylaşım sitesi olan Facebook, getirdiği yeni özellikleri ve getirdiği bu özellikler ile kullanıcıların daha fazla kendisine bağlamayı başarmaya devam ediyor. Facebook her geçen gün yeni getirdiği özellikleriyle dikkat çekerken bilindiği üzere Canlı Yayın özelliğini getirmişti. Bu özellik sayesinde kullanıcılar istediği zaman canlı yayın yapabiliyor ve izleyicilerle sohbet edebiliyordu. Bu özellik bazı kesimlerce Android uygulamasına konulacağı konusunda kesin olarak hissediliyordu. Ios uygulamasında yer alan bu özellik artık Android uygulamasına gelmiş durumda. 


Android Central tarafından paylaşılan bilgilere göre Facebook'un '' Canlı Yayın'' özelliğini Android uygulamasına getirdiği yer alıyor. Bu özelliği aktif hale getirip ve kullanmak için şunları yapmanız gerekiyor; 

- Facebook ileti yazma  kısmından haber kaynağı tercihlerinden ' Canlı Video ' özelliğini seçiniz. Daha sonra karşınıza canlı yayına katılan herkesin sizi göreceği uyarısı gelecek sizde bu kısımda videonuzu kimlere yönelik olacağını belirleyeceksiniz ve bu sayede yayına katılabilecek seyircileri seçebileceksiniz.

- Yayına başlayarak sizi izleyen seyircilerin isimlerini, sayılarını vb. gibi istatistikleri görebilmeniz için bir ekran yer alacak. Ayrıca yayınınızı kaçıranlar için ' Zaman Çizgisi ' seçeneceğinden yayını kaçıranlar kaydedilmiş olan yayınınızı izleyebilmeleri mümkün. 

Facebook Android Canlı Yayın
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları