2016 Yılının En Çok Satın Alınan Akıllı Telefonları

Teknolojinin günden güne gelişmesiyle beraber akıllı telefon piyasasında da markalar arasında büyük rekabetler artmaya devam ediyor. Piyasaya sık sık sürülen akıllı telefon modelleri arasında kullanıcılar 2016 yılında en çok hangi telefon markalarını tercih etmişler sizler için araştırdık.

2016 Yılının En Çok Satın Alınan Akıllı Telefonları

Geçtiğimiz yıl telefon üreticileri piyasaya oldukça iddialı modeller sürdüler. Bu da hem telefon piyasasının hareketlenmesini hem de kullanıcıların akıllarını karıştırdı. 2016 yılında telefon üreticileri birbirinden akıllı telefonların üretimine devam edecekler. Yeni modeller daha piyasaya çıkmadan konuşulmaya başlandı bile. 

IPHONE 7

iphone-7

2016 yılında kullanıcıların en çok beklediği telefonların başında şüphesiz iPhone serisinin en yeni elemanı geliyor. iPhone 7 diğer iPhone modellerine göre daha gelişmiş özellikler ile piyasaya sürülecek. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerin başında yer alması bekleniyor.

SAMSUNG GALAXY S7

SAMSUNG-GALAXY-S7

Yine piyasaya çıkmadan hakkında çok konuşulan bir model olan Galaxy S7 kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor. Samsung’un en yeni amiral gemi modeli olacak olan Galaxy S7 hakkında bilgiler her geçen gün ortaya çıkmaya devam ediyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 6

SAMSUNG-GALAXY-NOTE-6

Samsung’un büyük ekranlı telefon modelleri olan Note serisine 2016 yılında bir yenisi daha eklenecek. Galaxy Note 6 hakkında henüz bir açıklama yapılmasa da telefonun 2016 yılında kullanıcı ile buluşması bekleniyor.

SONY XPERIA Z6

SONY-XPERIA-Z6

Kamera yönünden en iyi telefonların başında gelen Sony Xperia serisine 2016 yılında yeni bir model eklenecek. Telefon hakkında henüz bilgiler kesin olarak yayınlanmasa bile özellikle kamerasında ve ekranında daha iyi geliştirmelerin olduğu yönünde sızıntılar var.

LG G5

LG-G5

LG’nin yeni amiral gemisi olan G5’te metal kasa kullanması bekleniyor. Eğer telefon bu şekilde çıkarsa LG bir ilki gerçekleştirecek ve amiral gemi modelleri arasında ilk kez G5’te metal kasa kullanmış olacak.

Sizin en çok sevdiğiniz ve kullandığınız telefon markası hangisi?

 

2016 en çok kullanilan akıllı telefonlar en çok satılan telefon modelleri 2016 2016 en çok satılan akıllı telefonlar 2016 akıllı telefonlar
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları