2015'in En Hızlı Akıllı Telefonları

Antutu V6 sürümü yayınlandı ve 2015'in en hızlı akıllı telefonları da açıklanmış oldu! Bildiğiniz üzere Antutu, telefonlarınızın performansını ölçen bir uygulama ve bu uygulamanın V6 sürümü geçtiğimiz hafta yayınlandı!

2015'in En Hızlı Akıllı Telefonları

Antutu V6 sürümü yayınlandı ve 2015'in en hızlı akıllı telefonları da açıklanmış oldu! Bildiğiniz üzere Antutu, telefonlarınızın performansını ölçen bir uygulama ve bu uygulamanın V6 sürümü geçtiğimiz hafta yayınlandı! Antutu'nun V6 sürümünün yayınlanması ardından Antutu V6 tarafından 2015'in en hızlı akıllı telefonları da duyurulmuş oldu!

Antutu yeni bir akıllı telefon alacaklara öncülk ediyorken aynı zamanda bu akıllı telefonların hızlarını, performanslarını ve işlevselliğini de test ediyor. Antutu sayesinde kendinize yeni bir akıllı telefon almak isterseniz alacağınız telefonu belirleyebilir ve kendinize özgü bir telefonun sahibi olabilirsiniz. Antutu an be an kendisini geliştirmekte ve bu yolda gerçekten güzel işler çıkarmakta. Örnek olarak bizlere her sene en hızlı akıllı telefonları yayınlayarak bize yeni bir akıllı telefon alırken öncü olmuş oluyor. 

İşte sizlere özel olarak hazırlanan ve yapılandırılan konu: ''2015'in en hızlı akıllı telefonu''

- iPhone 6 Plus : Bildiğiniz üzere 2015 dönemi içerisinde büyük bir sükse sahibi olarak bir çok telefon kullanıcısının bu telefon yüzüne Android'i bırakıp Apple'a yöneldiğini gördük. Apple'ın başarılı akıllı telefonlarından bir tanesi olan iPhone 6 Plus Antutu V6 üzerinden şu anda 80 bin puan alıyor.

- Samsung Galaxy S6 Edge+ : Samsung, Galaxy S6 ile birlikte bir çok kullanıcıyı kendisine geri çekmiş oldu. Samsung'un yeni telefonu olan Galaxy S6 Edge + Antutu V6 üzerinden şuanda 82 bin alıyor.

 

en hızlı telefonlar en hızlı akıllı telefonlar
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları