Eskişehir Fenerbahçe Maçı İptal Mi? Maç Oynanacak Mı?

Süper ligin ikinci yarısının ilk haftasında karşı karşıya gelecek iki takım da son hazırlıklarını tamamladı. Tüm Türkiye’yi etkisi altına alan kar yağışı, karşılaşmanın oynanacağı, Eskişehir’de de kar yağışı devam ediyor.

Eskişehir Fenerbahçe Maçı İptal Mi? Maç Oynanacak Mı?

Eskişehir Fenerbahçe karşılaşması için geceden saha brandalar ile kaplandı. Kar yağışını engellemesi için kaplanan sahada ki brandalar, bugün maç saatinden önce kaldırıldı. Belediye işçileri tarafından kurulan ve kaldırılan brandalar sayesinde Eskişehir Fenerbahçe karşılaşması oynanması bekleniyor.

Maç öncesi hazırlıklarını tamamlayan iki takımda da eksik futbolcu bulunmuyor. Eskişehir Fenerbahçe karşılaşmasının oynanacağı saha zemininin kaygan ve buzlu olması nedeniyle Fenerbahçe’nin Hollandalı golcüsünün karşılaşmada forma giymemesi bekleniyor.

Eskişehir Fenerbahçe maçı saat 19.00’da başlayacak ve Lig TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Lige verilen aranın ardından evinde Fenerbahçeyi ağırlayacak olan Eskişehir’de moraller yerinde görünüyor. Eskişehirli futbolcular karşılaşmadan puan ya da puanlar almak için odaklanmış görünüyor. Zorlu Eskişehir deplasmanına çıkacak Fenerbahçe’de ise hedef maç fazlasıyla liderliğe yükselmek. Beşiktaş karşılaşmasının ertelenmesinin ardından Eskişehir karşılaşmasının önemi bir kat daha arttı. Fenerbahçe karşılaşmadan 3 puan alması halinde Beşiktaş’ın önüne geçerek liderliğe yükselecek.

Eskişehir Fenerbahçe karşılaşması öncesinde zemin itina ile temizlenmeye başladı. Karşılaşmaya hazırlanan sahada görevlilerin çalışması ve karları temizlemesi devam ediyor. Soğuk havada oynanacak olan Eskişehir Fenerbahçe maçı için Eskişehirli taraftarların da stadı doldurması bekleniyor.

eskişehir fenerbahçe maçı saat kaçta eskişehir fb maçı oynanacakmı eskişehir fener maçı iptalmi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları