Sigara İçmek Zayıflatır Mı?

Sigara zayıflatır fakat zayıflattığı gibi de sizleri hasta eder.. Aslında sizlere bu makalemizde sigara için veya sigara kullanın gibisinden bir yorumda bulunmayacağız, sigaranın sadece zayıflattığını fakat zayıflatırken de aynı zamanda sizleri hasta edebileceğinden hatta öldürebileceğinden bahsedeceğiz. İşte sizlere sigara zayıflatır mı?

Sigara İçmek Zayıflatır Mı?

Aslında sizlere bu makalemizde sigara için veya sigara kullanın gibisinden bir yorumda bulunmayacağız, sigaranın sadece zayıflattığını fakat zayıflatırken de aynı zamanda sizleri hasta edebileceğinden hatta öldürebileceğinden bahsedeceğiz. İşte sizlere sigara zayıflatır mı? 

Sigara içmek kadar yanlış ve gereksiz bir şey yoktur yani sigara sizleri zayıflatabilir fakat zayıflattığı gibi de sizlere büyük zararlar verebilir. Bunun için sigara içerek zayıflamayı aklınızdan çıkarmanız gerekiyor. Zayıflamak istiyorsanız sigarayı değil diğer besinleri hatta uzman bir doktora danışarak bu işlemi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Sigaranın insan vücuduna verdiği zararı hiç şüphesiz bir çoğumuz biliyoruz heralde değil mi? Çünkü sigara sizlerin sadece vücut yapısına değil aynı zamanda dış görünüş itibariyle değişmenize bile neden olabilecek zararlı şeylerden sadece bir tanesi, sadece sigara değil alkol ve benzeri şeylerin hepsi size bu zararı verebilir. Aslında bir insan sigara içerek zayıflamaz yani sigara içerek sadece kilonuzu dengede tutabilirsiniz, sigara içtiğiniz zaman göreceksiniz ki yemek yemekten kesileceksiniz yani sigara içmeseniz canınız sürekli birşey isteyecek fakat sigara içtiğiniz zaman bu canınızın çeken şeyleri sigara içmekle telafi edeceğinizden kilonuzu dengenizde tutabilirsiniz ama bu sigara kadar vücudunuza zarar verebilecek başka hiç birşey bulunmuyor.

Sigaranın zararlarını sizlere burada uzun uzun anlatmak isterdik fakat siz bu illeti bırakmayacağınızdan dolayı biz bunu yapmayacağız! ''Sigarayı bırakın.'' desek bile siz bırakmayacaksınız çünkü siz ona artık müptela bir hale gelmişsiniz.

sigara içmek zararlı mı sigara kilo verdirir mi sigara zayıflatır mı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları