Zuhal Topal'la Solmaz'a Süpriz Talip Geldi Solmaz'ın Kararı Ne Oldu? 3 Şubat

Zuhal Topal'la evlilik programının eğlenceli ismi roman kızı Solmaz'a bugün iki talip geldi. Zuhal Topal la 3 Şubat full izle bölümünde İzmir Kuruçaylı Solmaz gelen taliplerine ne cevap verdi? kararı ne oldu? soruların cevapları ve gelişmeler haberimizde.

Zuhal Topal'la Solmaz'a Süpriz Talip Geldi Solmaz'ın Kararı Ne Oldu? 3 Şubat

İzmir Tepecik Kuruçay'da yaşayan roman kızı Solmaz'a bugün yeni talibi Aytaç geldi. Balıkesir'den gelen ve Susurluk ilçesinde özel bir şirkette çalışan Aytaç, Solmaz'ın kendisine sorduğu soruları yanıtlamaya çalıştı. Heyecanlı olduğu gözlerden kaçmayan talibin kendisine sorulan sorulara geç ve net olmayan cevaplar verdi. Defalarca kendisine tekrar aynı soruları soran Solmaz, sesinden elektrik alamadım hiç konuşmuyor dedi. 

Zuhal-Topal-Solmaz-3-subat

Solmaz Avucuna yazdığı soruları Aytaç'a sordu;

Balayına annem bizimle gelirse nedersin, hangi süper kahraman olmak istersin sorusuna süpermen dedi, Solmaz ise iyimiş bende zaten onu severim dedi.

Evlenirsek odama kahvaltı getirirmisin yani bana kahvaltı hazırlarmısın sorusuna evet hazırlarım dedi. Canlı yayındayız diye bunları söylemiyorsun gerçek demi diye sordu.

Karizmatikmisin yoksa sempatik mi sorusuna ise sempatik cevabını aldı.

Solmaz, benim neyimden etkilendin diye sordu, Aytaç, herşeyin etkilendim, Galatasaray'lı olmadan etkilendim dedi. Hangi tür şarkılar sevdiğini de sorduğu talibinden pop şarkılar severim, Demet Akalın, Hadise gibi sadece pop şarkılar dinlerim dedi. Balık burcu olan Aytaç, duygusal değilim, gülerim ama ağlamam dedi. Horlarmısın diye de sordu ve bilmiyorum cevabını aldı. Titiz olduğunu ifade eden Aytaç, çorabımı bir kere çıkardığım zaman bir daha giymem demesine Solmaz, sen çok masraflısın o zaman diyerek gülüşmelere neden oldu. paravan açıldığında ise elektrik alamayan Solmaz'ın kararı olumsuz oldu.

Bir önceki talibi Cemal ile de olumsuz kararı aldı.

Solmaz'ın Talibiyle Görüşmesi

 

zuhal topal'la solmaz dansı izle roman kızı solmaz kuruçaylı solmaz zuhal toapl 3 şubat full izle zuhal topal solmaza gelen talipler
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları