Zuhal Topal'la Solmaz Kimdir? 2 Şubat Salı Solmaz'a Büyük Süpriz

Bugün yayınlanan Zuhal Topal'la 2 Şubat izle bölümünde roman kızı Solmaz'a yeni talip geldi. Ayrıca bir süpriz yaşayan İzmir'li güzel oldukça heyecanlandı. Peki Zuhal Topal'la Solmaz kimdir? detaylar haberimizde.

Zuhal Topal'la Solmaz Kimdir? 2 Şubat Salı Solmaz'a Büyük Süpriz

Roman kızı Solmaz, Zuhal Topal'la programına ilk çıktığı andan beri sempatik tavırları, güler yüzü ile herkesin dikkatini çekti. İlk olarak Umut'a talip olan Solmaz ondan olumsuz kararı alınca diğer taliplerini aramaya devam etti. Zuhal Topal'la 2 Şubat Salı günü yayınlanan programda Solmaz'a yeni talip geldi. Canlı yayında büyük süpriz yaşandı ve Solmaz'ın annesi telefonla yayına bağlandı. Zuhal hanımın kızınız çok tatlı çok sevdik demesine üzerine annesi evet öyledir, aramızda fazla yaş farkı olmadığı için onunla arkadaş gibiyiz dedi.

solmaz-zuhal-topal

Zuhal Topal'la Solmaz Kimdir?

İzmir Kuruçay'lı ve aslen roman olan güzel gelin adayı Solmaz 19 yaşında annesi babası ayrı. Annesi çamdibi semti babası ise kuruçay semtinde yaşamaktadır. Görselliğe önem veriyor ve talibimi ilk gördüğümde elektrik almam şart diyor. 

Solmaz İlk Önce Umut'a Talip Gelmişti

Zuhal Topal'la evlendirme programına dün katılan yeni gelin adayı dikkatleri üstüne çekti. Babası İzmir Kuruçay semtinde, annesi ise Çamdibi semtinde yaşadığını ve roman kızı olduğunu söyleyen Solmaz stüdyo da keyifli anlar yaşanmasına neden oldu. Bugün talibi Cihan kendisine, dün Umut'a şarkı söylemek istedin ama olmadı bana söylermisin rica etsem demesiyle talibi Cihan'ı, henüz paravan açılmamış olmasına rağmen kırmayarak şarkı söyledi. 19 yaşında ve daha önce evlenmeyen sadece başından bir söz geçen Solmaz bugün kendisine gelen talibi ile çay içmeye gitti.

Çaydan sonra karar anı yapıldı ve Solmaz'ın cevabı olumsuz oldu. Kendisinden elektrik alamadığını ve gördüğüm zaman önce elektrik almam gerekir dedi. Cihan ve Solmaz taliplerini aramaya devam ediyor.

Solmaz'a İbrahim Talip Oldu

Zuhal Topal'la 4 Şubat Solmaz  <<<<<<<<<<

Zuhal Topal'la 3 Şubat Solmaz <<<<<<<<<<<

zuhal topal 2 şubat full izle zuhal topal'la solmaz zuhal topal'la solmaz kimdir zuhal topal solmaz annesi 2 şubat zuhal topal'la solmaz 2 şubat izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Ömer Kılıç     0000-00-00 Davet ederseniz gelirim düşündüğünüz gibi biri olduğumu düşünüyorum 21 yaşındayım çok tatlı ve sempatik biri olduğumu düşünüyorum :)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları