Zuhal Topal'la Mehmet Cansu Aşkı Bitti mi? - Zuhal Topal'la 29 Ocak Cuma

Aralarında bir süredir sorunlar olan Mehmet ve Cansu Zuhal Topal'la 29 Ocak Cuma yayınında bir araya geldiler. Sosyal medyadan başka bir kızın Mehmet'in sevgilisi olduğunu iddia etmesi ve birçok hakkında çıkan dedikodular yüzünden annesi ve ablası hastanelik olan Mehmet stüdyoya gelerek açıklamalarda bulundu.

Zuhal Topal'la Mehmet Cansu Aşkı Bitti mi? - Zuhal Topal'la 29 Ocak Cuma

Zuhal Topal'la evlilik programında son bölümde Mehmet ve Cansu göz yaşlarını tutamadılar. Studyoya gelerek hakkında çıkan iddialara cevap veren Mehmet hepsini yalanladı. Mehmet, Cansu'ya kaç kere söyledim sosyal medyadan gelen hiçbir şeye bana sormadan inanma dedi. Locadan üzülme, tekrar şans ver diye yorum yapan bayana, ben ilişki bittiği için ağlamıyorum annem hastanede olduğu için ağlıyorum, ne şansı abla kırılan bir kalbi tekrar yapıştırabilirmisin dedi. Cansu, eğer benim gitmemle olacaksa ben annenin yanına giderim dedi. Mehmet ise, artık benim ailemi arama onlarla irtibat kurma dedi.

mehmet-cansu-zuhal-topal

Herkesin bir ailesi var, kendisininde ailesi var evladı var, ben bu konunun burada kapatılmasını ve bir daha açılmamasını istiyorum herşeyi Cansu yaptı dedi. Benim yüzümden değil senin yüzünden, sen benden uzaklaştığım için herşey oldu diyerek cevap veren Cansu'da göz yaşlarına hakim olamadı. 

Cansu, ailenin ellerinden öpüyorum, bitecekse bana hakkını helal etti ve helal eden Mehmet'e son kez sarılmak istese de Mehmet buna izin vermedi. Stüdyoda bulunan herkes duygulu anlar yaşadı. Mehmet ve Cansu aşkı görünüşe bakılırsa bitmiş oldu.

MEHMET VE CANSU ARASINDA YAŞANANLAR ZUHAL TOPAL'LA 29 OCAK İZLE

zuhal topalla mehmet cansu zuhal topal cansu mehmet aşkı bittimi cansu mehmet ayrıldımı zuhal topal zuhal topal 29 ocak izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
melih     2016-03-15 locanın enguzel bayanı cansu kıral
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları