Zuhal Topal’la İzdivaç Naz ve Özgür İlişkisinde Son Durum Ne? Ayrıldılar Mı?

Zuhal Topal’la isimli izdivaç programının son zamanlarda umut vaat eden ilişkilerinden biri olan Naz ve Özgür arasında yaşanan aşk son yaşanan gelişmelerle çıkmaza girmişti. Naz ve Özgür arasında yaşananların ardından tartışmalara bir de Özgür’ün annesi Fatoş Hanım’ın olay yaratan açıklamaları damgasını vurdu. Bu konuşmaların ardından Naz Özgür ilişkisinde son durum ne? Ayrıldılar mı? Son gelişmeleri haberimizin detayında bulabilirsiniz.

Zuhal Topal’la İzdivaç Naz ve Özgür İlişkisinde Son Durum Ne? Ayrıldılar Mı?

Zuhal Topal’la isimli izdivaç programının son zamanlarda umut vaat eden ilişkilerinden biri olan Naz ve Özgür arasında yaşanan aşk son yaşanan gelişmelerle çıkmaza girmişti. Naz ve Özgür arasında yaşananların ardından tartışmalara bir de Özgür’ün annesi Fatoş Hanım’ın olay yaratan açıklamaları damgasını vurdu. Bu konuşmaların ardından Naz Özgür ilişkisinde son durum ne? Ayrıldılar mı? Son gelişmeleri haberimizin detayında bulabilirsiniz.

 Özgür uzun süredir Zuhal Topal’la İzdivaç programı loca adaylarından Naz’a talip olarak gelmiş ve ona yaptığı sıcak sürprizlerle dikkatini çekmeyi başardı. Bunun üzerine Özgür’ün kibarlığı ve iyi niyetli bir bey olması nedeniyle Naz onu tanıma kararı aldı. Dışarıda da görüşen Naz ve Özgür arasında seviyeli ve evlilik yolunda bir ilişki olduğu zannediliyordu. İlk olarak stüdyoda Naz, ailesinin Özgür hiç evlenmediği için evlenmiş boşanmış ve bir çocuğu olan Naz’a uygun olmadığını düşündüklerini, ilişkilerine izin vermediklerini söyledi. Ardından Özgür’ün ısrarları ve bir de Zuhal Topal’ın ortaya çıkardığı hastalığı nedeniyle Naz ailesini ikna etmek için bir kez daha ilişkilerine devam etme yolunu seçti.

ozgurun-annesi-fatos-hanimdan-naza-olay-yaratacak-sozler

Ardından ikili son kararlarının ne olduğunu açıklamak için 10 Şubat tarihinde programa çıktı. Özgür Naz’ın olumsuz olduğunu anlayınca kendisinden utandığını ve hiç adam yerine koymadığını kanıtlayacak örnek olaylarla birlikte tüm açıklığıyla anlattı. Naz kendini savunmak için söz aldığında ben bugün Özgür’le hastaneye gittim ve ciddi bir şeyi yok şeklinde açıklamada bulununca başta Zuhal hanım olmak üzere herkesin tepkisini çekti. Bunun üzerin Özgür’ün annesi Fatoş Hanım 12 Şubat tarihli yayına katıldı ve aşağıdaki konuşmalar aralarında geçti. Bu konuşmaların ardından ise Özgür ve Naz ilişkisi tamamen bitti. İki adayda locada farklı adaylarla taliplerini arayacaklarını söyledi.

Fatoş Hanımın ve karşılığında Naz Hanımın konuşmaları şu şekildeydi;

Fatoş Hanım: "Öncelikle bana söz hakkı verdiğiniz için teşekkür ederim. Oğlumla o kadar çok ilgilendiğiniz için ayrıca teşekkür ederim. Sizi gerçekten çok seviyor. Ben Naz ve Özgür'ün olayına gelince, evet benimsedim, sevdim de güzel de dedim, evet güzel bir kız Allah bahtını açık etsin. Ama her şey yüz güzelliğinde bitmiyor. Sadece buna üzülüyorum. Keşke yüzü gibi fikirleri de güzel olsaydı, çok daha güzel olurdu ama değilmiş. Kimsenin benim oğluma acımasına ihtiyacı yok. Hani acıdım üzüldüm de yanında oluyorum diyor ya, onun annesi ölmedi daha. Hani ben var oldukça ben onun hep yanındayım. İyisinde kötüsünde her türlü yanındayım. Naz olsa da olmasa da ve ben ameliyat zamanında da yanında olmasını istemiyorum. Naz'ın acıdığı için yanında olmasını istemiyorum. Benim oğlumun elini tutmakta rahatsız olmuş, benim oğlum rahatsız olmuyor da o neden rahatsız oluyor? Ben bir anneyim bunu söyleme hakkına sahip değilim, çünkü o da bir anne. Neyinden utanmış, benim oğlumun utanılacak bir hali yok ki. Kötü hiç bir alışkanlığı yok. Yanlışı da yok. Ama Naz orda yanlış konuştu. Haksızsam haksız deyin herkes burda biliyor. Ben evimde elimden geldiği gibi ağırladım. Kapımı açtım, daha ne yapabilirdim. Ben herşeyiyle kabul ettim, evladını torunum gibi de sevecektim. Daha ne yapayım, benim ailem istemiyor diyor. Ailen bir evlilik programına çıkmana izin veriyor, öyle değil mi ki sana herşey için izin vermiş oluyor. Burda neler yaşanacağını çok iyi biliyor, buna mı izin vermiyor. Ayyaş olur ne bileyim ben kötü bir insan olur da benim ailem izin vermiyor der. O zaman kabul etmeyecekti, tamam tanıyayım demeyecekti. Gerek yok ki, hiç tanımasın. Acıdım gerek yok kimsenin kimseye acımaya hakkı ya da ihtiyacı yok. Gerek yok zaten bunlara. Bu konuyu da benim oğlumun hastalığı konusunda kendisi burda ifşa etti. Biz söylemedik acıtasyon yapmadık Zuhal Hanım. Bunu siz de çok iyi biliyorsunuz ve mecbur kaldığı için Özgür, burda anlattı ve sizi kıramadığı için de ayrıntıya girdi, siz de dediniz ki ben senle ilgilenicem, ben çok ikna etmek için uğraştım çünkü. Benim oğlum bundan önce 2 ameliyat daha geçirdi, onu da zorla ikna etmiştim. Sizi kırmadı ben bundan gerçekten çok mutlu oldum. Ama yok acıdım yok bilmem ne gerek yok ki. Senin nasıl bir gururun varsa karşındaki erkeğin de bir gururu var. Onu yerle yeksan etmenin hakkı yok kimsenin. Edemez de, ben yine diyorum Allah bahtını açık etsin. Allah çocuğuyla uzun ömürler versin, ama kimse de kimseyle oynamasın."

zuhal-topalla-naz

Bu konuşmaların ardından gelin adayı Naz'da söz alıp açıklama istedi ve aşağıdaki açıklamalarda bulundu;

Naz Hanım: "Ya ben 5 aydır buraya çıkıyorum, beni tanımıyormuş gibi o kadar üzerime geldiniz ki, o kadar bana böyle kötü gözle baktınız ki, sanki ben burda ya ben anlatamadım ya siz beni anlamadınız. Ben dedim ki, çok şükür ki kötü bir hastalığı yok, sadece tehlikeli bir ameliyatı var. Zaten ben ne diyorsam herkesin gözüne batıyor. Ay Naz klibe çekilmiş, allahım allahım hiç mi görmediniz klibe çekilen. Ay Naz sayfasında arabayla foto paylaşmış, allahım allahım nasıl bir kötü şey yapmış, hiç mi görmediniz arabası olan kız. Naz ne yapsa kötü, ben burda ne Özgür'ü ne annesini kötülemedim. Gerçekten çok iyi insanlar. Ben olumsuz oldu diye ben ona kötü diyecek değilim. Ayrıca ben yakışıklı bir erkek gördüm diye ayılacak bayılacak değilim. Ben evlendim ayrıldım, benim geleceğimi düşünmek lazım. Bu heyecan bu yakışıklılık bu tutku evlilikte hiçbir zaman sürmüyor. Ben geleceğimi düşünmek zorundayım. Olumsuz oldu diye hep kötü tepki alıyorum, niye ben herkesi mutlu etmek için mi evlenmek zorundayım. Ne yaptım ki burda ne yaptım."

zuhal topalla naz özgür ayrıldı mı zuhal topalla naz zuhal topalla
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları