Zuhal Topal'la İzdivaç Canlı izle Fox TV 3 Mart 2016

Zuhal Topal'la izdivaç yeni bölümleri ile FOX TV'de seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Zuhal Topal'la canlı izle linki haberimizde yer alıyor.

Zuhal Topal'la İzdivaç Canlı izle Fox TV 3 Mart 2016

Zuhal Topalla İzdivaç’ta günün ilk karşılaştırması Meryem Hanım ile talibi Hayri Bey arasında gerçekleşti. Locanın diğer adayları yaptığı yorumlarda Meryem Hanım ve Hayri Bey’in çay içmeye gitmeleri yönünde düşüncelerini ifade ettiler. Paravan açıldığı zaman biraz daha konuştular. Meryem Hanım kararının olumsuz yönde olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz hafta karşılaşmaları olan Mine Hanım ve Mustafa Bey karar anı için stüdyoya geldiler. Mine Hanım, Mustafa Bey’e sorduğu sorulara beklediği cevapları alamadığını söyledi. Aile bağları daha kuvvetli adayları beklediğini ifade etti. Mustafa Bey’in aile bağları kopuk olduğu için tedirgin olduğunu açıkladı. Mustafa Bey ile olumsuz karar aldıklarını söyledi.

Stüdyoya gelen sürpriz çiçek keyifli anların yaşanmasına sebep oldu. Zuhal Topal çiçeklerin kime geldiğini unutunca stüdyo kahkahaya boğuldu. Daha sonra Zuhal Topal kamera başına geçerek çekim yapmaya başladı. Zuhal Topal çiçeklerin kime geldiğini kameradan zoom yaparak belli etti. Çiçekler locadan Emine Hanım’a geldi. Recep Bey 3. Kez Emine Hanım’a çiçek göndermiş oldu. Bunun üzerine Emine Hanım Recep Bey’i stüdyoya davet etti.

Canan Hanım talibi Ali Bey ile karşılaşma anında bir araya geldi. İkili karşılıklı sorular sorarak birbirlerini tanımaya çalıştılar. Ali Bey evlilikten beklentilerini anlattı. Canan Hanım’a kendini ifade etmeye çalıştı. Locadan ikili için olumsuz yorumlar geldi.

Zuhal Topalla İzdivaç yeni bölümü ile 3 Mart Perşembe günü 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak.

http://www.fox.com.tr/

 

zuhal topal 3 mart izle zuhal topal'la 3 mart canlı izle zuhal topal'la canlı izle zuhal topal'la canlı izle fox tv
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları