Zuhal Topal'la İzdivaç Canlı izle 8 Mart Fox TV - Yeni Bölüm

Çiftleri evlilik yolunda adım atmaları için buluşturan evlilik programı Zuhal Topal'la izdivaç 8 Mart izle yeni bölümü ile Fox TV'de saat 16'da başlıyor. Zuhal Topal'la canlı izle linkinden programı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Zuhal Topal'la İzdivaç Canlı izle 8 Mart Fox TV - Yeni Bölüm

Zuhal Topal'la’nın haftanın ilk günü yayınlanan bölümünde renkli anlar yaşandı. Locada oturan adaylara sürpriz hediyeler ve taliplerinden notlar geldi. Zuhal Topal izdivaç 8 Mart Salı neler yaşanacak?

Günün ilk karar anı Emine Hanım ve talibi Recep Bey arasında yaşandı. Emine Hanım recep Bey’e karşı bir şey hissedemediğini dile getirdi. Recep Bey bunun sebebini sordu. Recep Bey’in çocuklarından dolayı sorumluluk almak istemediğini dile getirdi. Emine Hanım kararının olumsuz olduğunu açıkladı. Locadan Ahmet yaptığı yorumlarda Recep Bey’in yılmayacağını söyledi. Emine Hanım’ın taliplerine karşı daha açık konuşması gerektiğini dile getirdi.

zuhal-topal-sendogan-bey

Şendoğan Bey yeni talibi Gönül Hanım ile bir araya geldi. 62 yaşında olan Gönül Hanım İzmir’den geldi. Gönül Hanım kendisini bir arkadaşının Şendoğan Bey’e yönlendirdiğini ve anlaşabileceklerini düşündüğünü söyledi. Şendoğan Bey sorduğu sorular ile Gönül Hanım’ı tanımaya çalıştı. Paravan açıldığı zaman Şendoğan Bey kararının olumsuz yönde olduğunu açıkladı.

Cuma günü yapılan yayında Volkan ve Songül bir araya gelmişlerdi. Songül, Volkan’ın her koşulda yanında olacağını ve onu kaybetmek istemediğini söylemişti. İkili son olarak karar anı için stüdyoya geldiler. Volkan Songül’ün sürekli sevgisinden bahsettiğini ve sorularına cevap bulamadığını söyledi. Songül bu soruların cevabını canlı yayında verdi. Volkan’ın davranışlarına locadan tepki geldi. Volkan Songül’ün aşkına inanmadığını ve abartılı bulduğunu söyledi.

Zuhal Topal’ın eğlenceli sunumu ve birbirinden renkli adayları ile Zuhal Topalla İzdivaç 8 Mart Salı günü 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak.

Zuhal Topal'la canlı izle

zuhal topal izle zuhal topal'la 8 mart izle zuhal topal'la izdivaç 8 mart izle zuhal topal'la canlı izle zuhal topal'la fox tv izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
SERVET TURGUT     2016-03-09 GAZİANTEP
Ezgi Gül     2016-03-09 8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun. Kadınlar gününü Zuhal Topal'da kutluyoruz.
SERVET TURGUT     2016-03-09 SERVETTURGUT
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları