Zuhal Topal'la İzdivaç 29 Şubat izle FOX TV - Hanife Talibine Evet Diyecek mi?

Zuhal Topal'la izdivaç 29 Şubat canlı izle olarak Fox TV kanalında hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Haftanın ilk gününde neler yaşanacak? Hanife talibine evet diyecek mi?

Zuhal Topal'la İzdivaç 29 Şubat izle FOX TV - Hanife Talibine Evet Diyecek mi?

Zuhal Topal evlendirmeye ve adayları için mutluluğu aramaya devam ediyor. Zuhal Topalla İzdivaç yeni bölümleri ile hafta içi her gün 16.30’da Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Zuhal Topal’ın sunumu ile Zuhal Topalla İzdivaç’ın yayınlanan son bölümünde yine renkli anlar yaşandı ve adaylar talipleri ile bir araya geldi.

Şükran Hanım ile Şükrü Bey evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandılar. Şükran Hanım ve Şükrü Bey mutluluklarını hem arkadaşları hem de sevenleri ile paylaştı.
Köksal Bey locada bulunan bir gelin adayına gönlünü kaptırdığını itiraf etti. Köksal Bey aşkını Barış Manço’nun Dağlar Dağlar parçası ile ilan etti. Köksal Hanım Canan Hanım’a verdiği çiçekler ile talip olduğu adayı açıklamış oldu.

zuhal-topal-la-29-subat-izle
Locanın damat adaylarından Umut kendisi için talip olarak gelen Nurdan ile bir kere daha karşı karşıya geldi. Nurdan yaptığı açıklamalarda Umut’u unutamadığını dile getirdi. Nurdan ikinci bir şans istediğini ifade etti. Umut ise Nurdan’a “Bir kere Hayır denildiği zaman ikinci şansı vermek zor oluyor” cevabını verdi. Umut kararının yine olumsuz yönde olduğunu açıkladı. 
Zuhal Topalla’nın tanınan ve sevilen isimlerinden Hanife takibi Emre ile karar anı için stüdyoya geldi. Hanife ilk karşılaşmalarında aldığı cevapları çok beğenmiş ve Emre ile çay içmek istediğini dile getirmişti. Emre stüdyoya geldiği zaman Hanife’nin evliliğe dair bir düşüncesi olmadığını, konuştukları süreçte sürekli farklı şeylere odaklandığını ve ailesinden hiç bahsetmediğini söyledi. Hanife duydukları karşısında çok şaşırdığını dile getirdi. İkili arasında gerginliğin başlaması ile Zuhal Topal araya girdi.

Zuhal Topal'la İzdivaç Canlı izle Fox TV

 

 

zuhal topal'la izdivaç zuhal topal'la izdivaç 29 şubat izle fox tv canlı izle zuhal topal'la hanife
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Gülay     0000-00-00 ben kimin yerinde olsam sevgiye gitmem sizde gitmeyin ha
Betül     0000-00-00 aman o hanife kimseye evet demez şöhret peşinde kızın tek derdi takipçilerini arttırmak samimi bulmuyorum.
gönül çakır     0000-00-00 Zuhal topal oranını hepımiz izliyoruz sizi çok seviyorumhelede naz hanımıve hanife hanimi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları