Zuhal Topal’la İzdivaç 29 Mart Salı FOX TV Canlı Yayın- Yeni Bölüm

Dün stüdyoda yaşanan Cansu Ahmet tartışmasından sonra yaşananların ardından Zuhal Topal’la İzdivaç programı bugün de kaldığı yerden devam ediyor. Bugün neler yaşanacak? Hangi adayların talipleri gelecek ve kimler evlilik yoluna girecek? Tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la İzdivaç 29 Mart Salı FOX TV Canlı Yayın- Yeni Bölüm

Zuhal Topal’la yeni bir haftaya güzel bir başlangıç yaptı. Zuhal Topal haftanın ilk günü olan Pazartesi günü adayları ile taliplerini buluşturmaya, karar anları için ikilileri stüdyoda ağırlamaya devam etti. Sinan İranlı talibi Feryal Hanım ile karar anı için stüdyoya geldiler. İkili aralarında iletişim problemi olduğunu söyleyerek kararlarının olumsuz yönde olduğunu açıkladı. Sinan’ın Feryal’i evine yemek yemek için davet etmesi ikili arasında yaşanan sorunların başlangıcı oldu. Locanın diğer adayları Sinan’ın ilk günde Feryal Hanım’ı evine davet etmesini yanlış karşıladılar.

zuhal-topalla-izdivac-29-mart-izle-yeni-bolum

Locanın adaylarından Muazzez Hanım talibi İbrahim Bey ile bir araya geldi. Şendoğan Bey, İbrahim Bey hakkında olumlu yorumlarını dile getirdi. Locanın diğer adayları da İbrahim Bey hakkında olumlu yorumlarını dile getirdiler. Paravan açıldığı zaman Muazzez Hanım’ın kararı olumsuz yönde oldu. İbrahim Bey taliplerini aramaya devam etmek istediğini dile getirdi.

Cansu ve Ferhat daha önce birbirlerini daha yakından tanımak için çay içmeye karar vermişlerdi. İkili son kararlarını açıklamak için stüdyoya geldiler. Cansu ve Ahmet arasında yaşanan tartışma programa damgasını vurdu. Cansu, Ferhat ile kararının olumsuz yönde olduğunu açıkladı. Cansu ve Ferhat’ın konuşmaları Zuhal Topal tarafından kesildi. İkilinin konuşmalarına tepki gösteren Zuhal Topal söylediği sözler ile locadan ve izleyicilerden alkış aldı. Zuhal Topal’la yeni bölüm 29 Mart Salı günü 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak.

Zuhal Topal’la İzdivaç FOX TV Canlı izle

zuhal topalla izdivaç 29 mart canlı izle zuhal topalla cansu 29 mart zuhap topal fox tv
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları