Zuhal Topal'la İzdivaç 26 Şubat Cuma izle FOX TV Canlı Yayın

Zuhal Topal adayları ve taliplerini karşılaştırdığı, birbirinden eğlenceli anlara sahne olan bir program daha yaptı. Zuhal Topal'la izdivaç 26 Şubat izle yeni bölümü ile çiftlere evlilik yolunda adım atmaları için aracı olmaya devam ediyor.

Zuhal Topal'la İzdivaç 26 Şubat Cuma izle FOX TV Canlı Yayın

Zuhal Topal'la İzdivaç 25 Şubat Perşembe günü yayınlanan bölümünde Mine Hanım talibi Mustafa Bey ile bir araya geldi. Mustafa Bey, Mine Hanım’a “Sizi buradan götürmeye geldim. Yüzde yetmiş eminim” dedi. Locada oturan adaylar ikiliyi çok yakıştırdıkları yönünde yorum yaptılar. Mine Hanım Mustafa Bey’i tanımak istediğini ve çaya gitmek istediğini dile getirdi.

Songül Hanım’a gelen sürpriz çiçekler stüdyoda renkli anlar yaşanmasına sebep oldu. Songül Hanım kendisine çiçek gönderen talibini stüdyoya davet etti.

Ziya Bey talibi Meryem Hanım ile bir araya geldi. Fakat öncesinde Seher Hanım ile ilgili bir durumu Zuhal Topal açıklığa kavuşturmak istedi. Seher Hanım Ziya Bey’in kendisine evlenme teklifi ettiğini söyledi. Bu konu stüdyoda Ziya Bey ve Seher Hanım arasında tartışmanın yaşanmasına sebep oldu. Ziya Bey reddettiği birine neden evlenme teklif edeyim diyerek kendisini savundu. Seher Hanım ise Ziya Bey’i çok sevdiğini söyledi. Locada oturan bazı adaylar Ziya Bey’i haklı bulurken bir kısmı Seher Hanım’a ümit verdiğini düşünerek haksız buldu. Bunun üzerine Seher Hanım yarın programdan gideceğini açıkladı. Ziya Bey daha sonrasında talibi Meryem Hanım ile görüştü. Paravan açıldıktan sonra çay içmeye karar verdiler.

Zuhal Topalla İzdivaç haftanın son gününde yeni bölümü ile 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak

Zuhal Topal'la İzdivaç 26 Şubat Canlı İzle Fox TV <<<<<<<

zuhal topalla izdivaç 26 şubat izle zuhal topal'la zuhal topal'la izdivaç fox tv izle zuhal topal fox tv canlı yayın
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları