Zuhal Topal'la İzdivaç 23 Şubat Yeni Bölüm izle Fox TV

Zuhal Topal’la İzdivaç yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Zuhal Topal’ın eğlenceli sunumu ile Zuhal Topalla İzdivaç 23 Şubat Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümü ile 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak. Yeni bölümde neler yaşanacak Zuhal Topal'la 23 Şubat izle, Zuhal Topal'la 23 Şubat yeni bölüm neler yaşandı? İşte detaylar...

Zuhal Topal'la İzdivaç 23 Şubat Yeni Bölüm izle Fox TV

Zuhal Topal’la İzdivaç yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Zuhal Topal’ın eğlenceli sunumu ile Zuhal Topalla İzdivaç 23 Şubat Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümü ile 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak. Yeni bölümde neler yaşanacak Zuhal Topal'la 23 Şubat izle, Zuhal Topal'la 23 Şubat yeni bölüm neler yaşandı? İşte detaylar..

Uzun zamandır vakit geçiren Seher Hanım ve ziya Bey 22 Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümde yeniden stüdyoya geldiler. Ziya Bey yaptığı açıklamalarda Seher Hanım’a karşı bir şey hissedemediğini, kendini zorlasa da bir şey olmadığını dile getirdi. Bu karar karşısında Seher Hanım “Ben Ziya Bey’i sevdim” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Locadan bu duruma tepkiler geldi. Seher Hanım bu duruma “Neden bana ümit verdi? Neden beni Adana’ya götürdü, ailesi ile tanıştırdı” diyerek sitem etti. Sonuç olarak Ziya Bey, Seher Hanım ile olan ilişkisini sonlandırdı.

zuhal-topalla-23-subat-full-izle

Locanın gelin adaylarından Yasemin Hanım talibi Erhan Bey ile karşı karşıya geldi. Erhan Bey kendine güvenen hali ile dikkat çekti ve Yasemin Hanım’ı taşıyabileceğini, kendine güvendiğini dile getirdi. Yasemin Hanım kararının olumsuz olduğunu açıkladı. Locadan birisine sürpriz bir ayıcık geldi. Bu hediyenin sahibi gelin adayı ise Sevgi Hanım oldu. Sevgi Hanım’ın ilk önce hediyesi daha sonra talibi geldi.

Zuhal Topalla İzdivaç 22 Şubat izle Tek Parça

Özgür ve Dilara kararlarını açıklamak için stüdyoya geldiler. İkili kararlarının olumsuz yönde olduğunu açıkladı. Zuhal Topalla İzdivaç 23 Şubat Salı günü saat 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak.

Bölüm yayınlandığında buradan sizlerle paylaşılacaktır. Tekrar uğrayınız.

Zuhal Topal'la 23 Şubat canlı izlemek için tıklayınız.

zuhal topalla 23 şubat full izle zuhal topalla yeni bölüm izle 23 şubat zuhal topalla 23 şubat canlı izle zuhal topalla izdivaç 23 şubat izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları