Zuhal Topal'la izdivaç 22 Mart izle Yeni Bölüm - Fox TV Canlı

En çok izlenen evlilik programları arasında yer alan Zuhal Topal'la izdivaç yeni bölümü ile hafta içi her gün olduğu gibi ekrana geliyor. Zuhal Topal'la izdivaç 22 Mart izle Fox TV canlı yayın linki haberdahi.com'da

Zuhal Topal'la izdivaç 22 Mart izle Yeni Bölüm - Fox TV Canlı

Zuhal Topal'la yeni bir haftaya oldukça güzel bir başlangıç yaptı. Haftanın ilk gününde programda neşe eksik olmadı. Zuhal Topal locada oturan adayları ile taliplerini buluşturdu. Karar anları için çiftleri stüdyoya davet etti. Zuhal Topal 22 Mart izle olarak aşağıda verildi.

Locanın damat adaylarından Ali Mete talibi Seyhan Hanım ile bir araya geldi. Ali Mete, talibini tanımak için sorular sordu. Seyhan Hanım çok küçük yaşta evlat sahibi olduğunu ve bununla birlikte yaşadığı zorlukları anlattı. Ali Mete paravan açılmadan önce genç birisiyle evlenip çocuk sahibi olmak istediğini söyledi. Fakat paravan açıldığı zaman Seyhan Hanım’ı gören Ali Mete çay içmek istediğini söyledi. Ali Mete ve Seyhan Hanım’ın kararları ne olacak merak ediliyor.

zuhal-topal-naz-kimdir-1

Mehram ve Naz karar anı için stüdyoya geldiler. Naz, Mehran ile aralarında geçen konuşmayı anlattı. Naz, görüşmelerinin ardından kararının olumsuz yönde olduğunu açıkladı. Mehran ise son olarak Naz’a “Ben her zaman senin yanındayım sen de her zaman benim kalbimdesin unutma” diyerek kararına saygı duyduğunu açıkladı. Naz’ın Mehran’a fırsat vermediğini düşünen diğer loca adayları tepkilerini ve yorumlarını dile getirdiler. Yapılan bütün yorumların ardından Mehran “Naz’ın canı sağ olsun. Ben duygularımı içimde yaşarım dedi.

Zuhal Topalla yeni bölümü ile 22 Mart Salı günü 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak. Zuhal Topal yeni bölümünde de adayları için aşkı aramaya, sağlam bir evliliğin temellerini atmaya devam edecek.

Zuhal Topal Canlı izle Fox TV

zuhal topal 22 mart izle zuhal topal'la 22 mart canlı izle fox tv canlı yayın zuhal topal'la izdivaç zuhal topal loca adayları
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
asli     0000-00-00 naz orusbunun biri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları