Zuhal Topal’la İzdivaç 11 Mart Cuma izle FOX TV Yeni Bölüm

Zuhal Topalla’da haftanın son günü olan Cuma günü neler yaşanacak? Adaylar talipleri ile bir araya gelecek. Aşkı ve mutluluğu aramaya devam edecekler. Zuhal Topalla yeni bölümü ile 11 Mart Cuma günü 16.30’da FoxTv ekranlarında olacak. Yeni bölümle ilgili tüm gelişmelere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topal’la İzdivaç 11 Mart Cuma izle FOX TV Yeni Bölüm

Zuhal Topalla’da haftanın son günü olan Cuma günü neler yaşanacak? Adaylar talipleri ile bir araya gelecek. Aşkı ve mutluluğu aramaya devam edecekler.  Zuhal Topalla yeni bölüm 11 Mart Cuma günü 16.30’da FoxTv ekranlarında olacak. Yeni bölümle ilgili tüm gelişmelere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Zuhal Topalla’nın 10 Mart Perşembe günü yayınlanan bölümünde locada oturan adaylardan Ayten Hanım talibi Yusuf Bey ile bir araya geldi. Ayten Hanım talibini sorular sorarak tanımaya çalıştı. İzleyicilerden yorumları ile dikkatleri çeken Şaduman Hanım, Ayten Hanım’a sert eleştirilerde bulundu. Ayten Hanım kararının olumsuz olduğunu açıkladı.

zuhal-topalla-11-mart-cuma-full-izle

Volkan ile Songül bir kez daha stüdyoya geldiler. Volkan Songül’ün ailesi ile tanışmak için Konya’ya gitmişti. Songül’ün ailesinin kendisini çok güzel karşıladığını ve çok memnun kaldığını ifade etti. Volkan her şeye rağmen Songül ile ilgili bazı güvensizlikleri olduğunu söyledi.Songül’ün ablası ve annesi Volkan’dan duydukları karşısında çok şaşırdıklarını arayarak söylediler. Songül ve Volkan arasında ilerleyen günlerde neler yaşanacak merak ediliyor.

Zuhal Topal'la İzdivaç 10 Mart izle Tek Parça Youtube

Hanife talibi Nevzat ile karar anı için stüdyoya geldi. Hanife kararının olumsuz yönde olduğunu açıkladı. Nevzat’tan etkilenemediğini söyledi. Nevzat amacının evlenmek olduğunu söyledi ve başka taliplerini aramak istediğini söyledi. Şaduman Hanım Hanife’ye çocuğu neden beğenmediğini sordu. Hanife, Şaduman Hanım’a cevap vermek istemediğini söyledi. Locadan bir adaya sürpriz çiçek geldi. Çiçeklerin sahibi locadan Sultan Hanım oldu. Sultan Hanım kendisine çiçek gönderen talibini stüdyoya davet etti. 

Zuhal Topal'la İzdivaç 11 Mart Cuma izle Tek Parça Youtube

Zuhal Topal'la İzdivaç 11 Mart Canlı izle <<<

zuhal topalla izdivaç son bölüm izle 11 mart zuhal topalla 11 mart full izle zuhal topalla hanife zuhal topalla solmaz
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları