Zuhal Topal'la İzdivaç 10 Şubat izle Fox TV Canlı Yayın

Zuhal Topal'la izdivaç programı yeni gelişmelerle devam ediyor. Özgür ve Naz görüşmesi ne durumda? Zuhal Topal 10 Şubat Fox TV yeni bölümünü haberdahi.com'dan takip edebilirsiniz.

Zuhal Topal'la İzdivaç 10 Şubat izle Fox TV Canlı Yayın

Zuhal Topal'la izdivaç programı, renkli adayları ve talipleri ile kaldığı yerden devam ediyor. Salı günü yaşanan karşılaştırmalardan bir tanesi Songül Hanım ile talibi Mehmet Bey arasında yaşandı. Mehmet Bey stüdyoya girer girmez Zuhal Topal’a çiçek verdi ve iltifatlar etti. Mehmet Bey sözleri ve hareketleri ile dikkatleri çekti ve stüdyoda keyifli anların yaşanmasına sebep oldu. Konuşmaların ardından paravan açıldı ve Songül kararını açıkladı. Songül kararının olumsuz olduğunu açıkladı.

Ziya Bey’e talip olarak gelen Seher Hanım’ın karar anı gerçekleşti. Anlattığı hikâyesi ile bütün stüdyoyu gözyaşına boğan Seher Hanım herkesin içini acıtmıştı. Kızı ile küs olduğunu ve görüşemediğini dile getirmişti. Seher Hanım’ın eski eşinin kardeşi stüdyoya telefon bağlantısı yaptı. Zuhal Hanım’ın sorduğu soruları yanıtladı. Semra Hanım yaptığı açıklamalarda Seher Hanım’ın söylediği sözler karşısında kendisine dava açacaklarını dile getirdi. Hiçbir zaman Seher Hanım’ın kızını dolduruşa getirmediklerini ve Seher Hanım’ın programa çıkarken kızı Hande’nin onayı olmadığını dile getirdi.

zuhal-topalla-izdivac-naz-ozgur

Ahmet ve Lütfiye ilişkilerini bitirdiklerini açıkladılar. Ahmet ilişkiyi bitirme sebebini açıklayamayacağını söyledi. Lütfiye’nin annesi de ilişkilerine onay vermemişti. Zuhal Topal ayrılık sebebini bildiğini ve kısaca bir güven problemi var diyelim dedi ve konunun içeriğini Ahmet’e olan saygısından söyleyemeyeceğini açıkladı. Locada ki adaylar aşılacak bir sorun varsa sevgilerine sahip çıkmaları gerektiğini söyledi.

Zuhal Topal’la İzdivaç yeni bölümü ile 10 Şubat Çarşamba günü 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak.

Zuhal Topal'la izdivaç Fox Tv canlı izle <<<<<<<<<<

zuhal topalla izdivaç izle zuhal topal 10 şubat izle zuhal topal'la izdivaç 10 şubat izle zuhal topal izdivaç umut zuhal topal izdivaç solmaz
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları