Zuhal Topal'la İzdivaç 1 Mart Canlı izle FOX TV

Fox TV sevilen evlilik programı Zuhal Topal'la izdivaç yeni bölümleri ile devam ediyor. Sevgi, Hanife, Umut ve Naz bugün gelen gelen talipleri ile çaya çıkacak mı? hepsi ve daha fazlası Zuhal Topal'la 1 Mart izle canlı yayında.

Zuhal Topal'la İzdivaç 1 Mart Canlı izle FOX TV

Zuhal Topal hataya bomba gibi bir giriş yaptı. Stüdyodan Naz’a talibinden sürpriz bir çiçek geldi. Naz çiçek gönderen talibini görüşmek üzere stüdyoya davet etti. Karar anında olumlu karar alıp tanışma yoluna çıkan Aslı ve Erdal yeniden stüdyoya geldiler. Aslı stüdyoya eli boş gelmedi ve Zuhal Topal’a sevimli bir ayıcık hediye etti.

Aslı yaptığı açıklamalarda Erdal Bey’in İstanbul’da çok farklı Eskişehir’e çok farklı olduğunu anlattı. Zuhal Topal, Aslı’nın yaptığı açıklamalar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Erdal Bey, Aslı’nın söylediklerini yalanladı ve “Benim söylediğim şeyler ile alakası yok” dedi.

zuhal-topal-la-1-mart-izle
Cansu Hanım talibi Onur Bey ile bir araya geldi. Onur Bey başından geçen evliliğini ve bitmesinin sebeplerini anlattı. Locada bazı adaylar olumlu gördüklerini bazıları ise olumsuz gördüklerini söylediler. Paravan açıldığı zaman ikili uzun bir süre konuşamadı. Ardından Cansu kararının olumsuz yönde olduğunu açıkladı. Umut kararın ardından Cansu’nun kararını açıklarken alay ettiğini düşündüğünü dile getirdi ve ikili arasında tartışma yaşandı. Zuhal Topal ikilinin tartışmasına nokta koymaları için raya girmek durumunda kaldı.
Songül aylardır küs olduğu babasına seslenmiş ve babasının kendisini affetmesi için özür dilemişti. Gözyaşlarına hakim olamayan Songül stüdyoda duygusal anlar yaşanmasına sebep olmuştu. Songül’ün çağrıları cevapsız kalmadı ve babası ile bir araya geldi. Baba kızın buluşmasında duygusal anlar yaşandı.
Zuhal Topalla İzdivaç yeni bölümü ile 1 Mart Salı günü 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak.

ZUHAL TOPAL'LA CANLI İZLE FOX TV

 

zuhal topal 1 mart izle zuhal topal'la 1 mart zuhal topal'la fox tv canlı izle fox tv canlı izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
burhanettin karasu     2016-03-01 zuhal hanım sizi gerçekten seviyoruz ve izdivaç programınızı kaçırmadan izleyen biriyim. ama lakin sizlere bir tepkimi dile getirmem lazım.izdivac programında Hanife ve sevgi bunlar şov peşindeler allah aşkına insanlarla alay edercesine hareket ediyollar önce kendilerine bir dönüp baksınlar bu ikili tv ye cıktıgında inanıyorumki kanal deyiştiriyoruz zati halinizin bu konulara izin vermemenizi rica ediyoruz herkes onlarla alay ediyor onlarda gelen talipleriyle alay etmesinler .
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları