Zuhal Topal'la 9 Şubat izle - Zuhal Topal'la Yeni Son Bölüm izle Fox TV Canlı

Zuhal Topal'la evlendirme programı çiftleri dünya evine sokmak için yayınlarına devam ediyorlar. Zuhal Topal'la yeni bölüm ve Zuhal Topal'la son bölüm izle Fox TV kanalında canlı olarak hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor.

Zuhal Topal'la 9 Şubat izle - Zuhal Topal'la Yeni Son Bölüm izle Fox TV Canlı

Zuhal Topal’la İzdivaç yeni adayları, talipleri ve bütün eğlencesi ile hafta içi her gün Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Zuhal Topal’la İzdivaç 8 Şubat Pazartesi Günü Neler Yaşandı?

Pazartesi gününe Seher Hanım’ın gözyaşları damgasını vurdu. Eşi ile boşandığı için kızının kendisi ile görüşmediğini dile getiren Seher Hanım çok üzüldüğünü dile getirdi. Anlatılanlar karşısında stüdyoda duygusal anlar yaşandı.

Müjdat Hanım talibi Duran Bey ile görüştü. İkilinin görüşmesi stüdyoda keyifli anların yaşanmasına sebep oldu. Müjdat Hanım talibi Duran Bey’i beğendiğini dile getirdi. Müjdat Hanım çaya çıkmak istediğini dile getirdi.

Solmaz Hanım’ın talibi Zekeriya Bey ile arasında yaşananlar ilginç anların yaşanmasına sebep oldu. Zekeriya Bey, şehitlerimiz olurken siz burada oynadınız sizi bu konuda eleştiriyorum demesi üzerine Zuhal Topal devreye girdi ve Zekeriya Bey’i uyardı. Bunun üzerine Zekeriya Bey Zuhal Topal’a “Sizi tebrik ediyorum” şeklinde konuşup alkışlayarak stüdyoyu terk etti. Bunun üzerine Zuhal Topal “Rengini baştan belli etmesi iyi oldu” diyerek durumu toparladı.

Zuhal-Topal-la-9-subat-izle

Locanın en renkli isimlerinden biri olan Solmaz sonunda çok özlediği annesine kavuştu ve İzmir’e gitti. Solmaz’ın annesi gözyaşlarına hakim olamadı. Duygusal anlar yaşandı.

Zuhal Topal’ın fenomen adayı Songül, Beyaz Show ile yaptığı düet ile internetten tıklanma rekorları kırmaya devam ediyor.

Zuhal Topal’la İzdivaç hafta içi her gün 16.30’da Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor…

ZUHAL TOPAL'LA FOX TV CANLI İZLE <<<<<<<<<<< TIKLAYINIZ

zuhal topal'la naz zuhal topal 9 şubat izle zuhal topal la 9 şubat salı fox tv izle fox tv canlı izle zuhal topal'la yeni bölüm izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları