Zuhal Topalla 8 Ocak izle Neler Yaşandı? Birbiriyle Anlaşan Adaylar Kimler? Taliplerini Bekleyenler Kimler?

Fox TV’nin ilgiyle izlenen evlendirme programı Zuhal Topal’la kaldığı yerden taliplerini arayanları bir araya getirmeye devam ediyor. Yarışmacılar tanımaya çalıştıkları adaylarla anlaşabilirse mutlu bir evlilik yapabilme şansını yakalıyor. Her geçen gün yeni yarışmacıların taliplerini aradığı, bir o kadar çok kişinin de ruh eşini bularak evlenip mutlu olduğu program Zuhal Topalla yeni bölümüyle 8 Ocak’ta ekranlarda olacak. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

Zuhal Topalla 8 Ocak izle Neler Yaşandı? Birbiriyle Anlaşan Adaylar Kimler? Taliplerini Bekleyenler Kimler?

Zuhal Topalla 8 Ocak yeni bölüm izle şeklinde ekranlara gelecek olan yayında neler yaşanacak, ne gibi gelişmeler olacak ve hangi adaylar birbirlerini tanıma şansı bulacak hep birlikte izleyip göreceğiz. Bunun dışında Zuhal Topalla isimli izdivaç programı bazen hararetli tartışmalara da sahne oluyor. Yeni bölümde yaşananlar neler olacak merak ediyorsanız, yayın sırasında Fox TV’den izleyebilirsiniz. Ayrıca detayları da haber olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Zuhal Topal’da Büyük Şok

Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal topalla izdivaç programında yaşananlar, herkese “olmaz böyle şey” dedirtti. Bir kadın üç erkek arasında ki gergin konuşmalar karşısında Zuhal Topal, duydukları ile büyük şok yaşadı.

Zuhal Topal’ın programında loca adaylarından Ziya Bey, yine loca adaylarından biri olan Sultan Hanım’a talip olmuştu. Sultan Hanım’ın olumlu yanıt vermesi üzerine ikili stüdyodan birbirlerini tanımak için ayrılmıştı. Bugün verecekleri karar için stüdyoya spor yaparak giren ikili davetsiz bir misafirin gelmesiyle her şey birbirine karıştı.

zuhal-topalla-izdivac-programi

Sultan Hanım’ın karar anında Ziya Bey’i tanımak istiyorum, olumlu düşünüyorum demesi üzerine stüdyodan bir ses yükseldi; Eline mikrofonu alan Ercan Bey, biz Sultan Hanım ile 45 gündür görüşüyoruz, birbirimizi seviyoruz, en son dün akşam görüştük dedi. Bununla da yetinmeyen Ercan Bey, şuan Sultan Hanım’ın üzerindeki eşofman takımını birlikte aldık, ben onu çok seviyorum ve onunla evlenmek istiyorum dedi. Stüdyo ve ekran başındaki izleyenler daha bu loku atlatmadan telefonla canlı yayına bağlanan Mehmet Bey’de Sultan Hanım’dan bir şans daha istedi. Sultan Hanım’ın eski eşi olan Mehmet Bey, ben Sultan’ı unutamadım dedi.

Stüdyoda yaşanan ilginç anlar karşısında soğuk duş etkisi yaşayan Zuhal Topal, bu durumda ne yapacağını bilemedi.  Sultan Hanım’da arada kalınca, ben kafamı biraz toplamak istiyorum diyerek stüdyodan ayrıldı…

zuhal topalla izdivaç programı zuhal topalla 8 ocak full izle zuhal topalla 8 ocak yaşanan gelişmeler zuhal topalla son bölüm izle 8 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları