Zuhal Topal'la 5 Şubat izle Fox TV Canlı Yayın Solmaz'ın Yeni Talibi Kim?

Zuhal Topal'la evlilik programı tüm hızıyla devam ediyor. Gündemde olan isimler, Solmaz, Hanife, Sevgi ve diğerlerinin bu talipleri kim olacak neler yaşanacak? Zuhal Topal'la 5 Şubat Cuma izle yayını sizlerle.

Zuhal Topal'la 5 Şubat izle Fox TV Canlı Yayın Solmaz'ın Yeni Talibi Kim?

Ekranların en renkli izdivaç programı Zuhal Topal’la İzdivaç haftanın son günü olan 5 Şubat Cuma günü de Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Adayları ve yeni talipleri, eğlenceli anları ile Zuhal Topal’la İzdivaç hafta içi her gün 16.30’da Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor.

4 Şubat Perşembe günü Zuhal Topal’la İzdivaç’ta neler yaşandı?

Locanın güzel isimlerinden Canan Hanım’a, İshak Bey talip olarak geldi. Canan Hanım, İshak Bey’e sorduğu sorular ile onu tanımaya çalıştı. Görüşmenin sonunda Canan Hanım kararının olumsuz olduğunu açıkladı. Bunun üzerine İshak Bey taliplerini aramaya devam edeceğini söyledi.

Bir başka karar anıda Yasemin ve talibi Mehmet Ali Bey ile yaşandı. Programda eğlenceli tavırları ile stüdyoyu keyiflendiren Mehmet Ali Bey dikkatleri üzerine çekti. Yasemin Hanım, Mehmet Ali Bey’in tavırlarından çok rahatsız olduğunu söyledi. Stüdyoya telefon ile Mehmet Ali’nin eski eşi bağlandı. Çocukları ile ilgilenmediği ve nafaka bile vermediğini söyledi. Mehmet Ali’nin eşi “Sen daha kendi çocuklarına bakmıyorsun. Yasemin Hanım’ın çocuğuna mı bakacaksın” dedi. Bunun üzerine Zuhal Topal Mehmet Ali’yi stüdyodan gönderdi.

Locanın dikkat çeken isimlerinden Hanife’nin Tevfik Bey ile karar anı vardı. Tevfik Bey herkesin önünde Hanife’ye olan aşkını ilan etmişti. Hanife ve Tevfik kararlarının olumsuz yönde olduğunu açıkladılar. Tevfik “Hanife buraya mutlu olmaya gelmemiş. Artist” şeklinde konuştu.

ZUHAL TOPAL'LA 4 ŞUBAT

Bugün, Zuhal Topal'la 4 Şubat yayınında Hanife ve Tevfik için karar anı yapıldı. Bana öyle birşey yaptı ki keşke çaya çıkmasaydım diyen Tevfik'e ne olduğunu soran Zuhal hanıma, çay içerken iki çiçek aldı birini bana verdi diğerini kendisi aldı. Papatya falı bakarak seviyormu sevmiyormu diye yaprakları koparıp sevmiyor dedi. Ben ona buraya talip olarak gelmişim duygularımı açıklamışım onun bana yaptığı ayıp dedi. Loca da oturan Sevgi ile tartışarak bütün Karadeniz senden nefret ediyor demesi üzerine Zuhal Topal konuşmalarına dikkat et diyerek uyardı ve Tevfik stüdyoyu terk etti. Reklam arasından sonra yerine geçen Tevfik, 77 milyondan ve Sevgi'den özür diliyorum dedi. Hanife'den de özür dileyerek hakkını helal et dedi.

Tevfik Kimdir?

22 yaşında, Üniversite öğrencisi ve aile fırınlarında çalışıyor.

Hanife'ye Kasım talip olarak geldi

Kasım, 25 yaşında erkek kuaförü ankarada yaşıyor kendi dükkanı var. Olursa kendimiz yada ailemle yaşarız fark etmez dedi. Hobilerim, gezmek tozmak evlendiğim insanla vakit geçirmek dedi. Hanife, ben paravan açıldıktan sonra elektrik alamassam taliplerimle canlı odaya çıkmıyorum onun için ona göre açılmadan kendini ifade etmen senin aleyhine dedi. Önceki talibi Tevfik ise görüşme sırasında yorum yaparak gergin anlara sebep oldu. Paravan açıldıktan sonra talibine gözleriniz güzelmiş fakat dediğim gibi elektrik almam gerek kararım olumsuz dedi.

Sevgi ve Ali Mete Karar Anı Yapıldı

Lütfiye'ye aşkını itiraf eden Ahmet dün yemek yemeye çıkmışlardı. Boğazda tekne turu yaparak birlikte hoş vakit geçiren ikili canlı yayın da görüntülerini izleyerek duygulu anlar yaşadılar. Lütfiye, mutluyum Ahmet'in karakterini seviyorum ve espirileri ile beni güldürüyor dedi. Lütfiye'ye senin acıkma saatin geldi dedi ve süpriz olarak pasta getirip ikram etti.  Babasının da ilişkilerine olumlu baktığını ve ne olursa olsun Lütfiye'yi kaybetmeyeciğim diyen Ahmet, Lütfiye ile devam etme kararı aldılar.

Roman kızı Solmaz'a Urfalı Halil talip geldi

ne iş yapıyorsun diye sorunca, arap taşıyorum cevabını verince Zuhal Topal ve stüdyo kahkahalara boğuldu. Daha sonra rehberlik yapıyorum genbelde arap turistler oluyor dedi. Klasik sorularını bu talibinide sordu, horlarmısın, en sevdiğin yemek, hobilerin nedir gibi.  Paravan açılınca Halil ile Solmaz birlikte oynadılar ve Halil Solmaz'ın yüzüne utancından bakamadı. Kararlarını yarın açıklayacaklar bizi takipte kalınız.

zuhal-topal-solmaz-5-subat-izle

Zuhal Topal'la Solmaz Kimdir?

İzmir Kuruçay'lı ve aslen roman olan güzel gelin adayı Solmaz 19 yaşında annesi babası ayrı. Annesi çamdibi semti babası ise kuruçay semtinde yaşamaktadır. Görselliğe önem veriyor ve talibimi ilk gördüğümde elektrik almam şart diyor. 

Solmaz İlk Önce Umut'a Talip Gelmişti

Zuhal Topal'la evlendirme programına dün katılan yeni gelin adayı dikkatleri üstüne çekti. Babası İzmir Kuruçay semtinde, annesi ise Çamdibi semtinde yaşadığını ve roman kızı olduğunu söyleyen Solmaz stüdyo da keyifli anlar yaşanmasına neden oldu. 

Zuhal Topal’la İzdivaç hafta içi her gün 16.30’da Fox Tv ekranlarında…

Zuhal Topal'la 5 Şubat Fox Tv Canlı izle <<<<<<<<<

zuhal topal'la 5 şubat cuma full izle zuhal topal solmaz 5 şubat izle zuhal topal yeni bölüm izle zuhal topal zuhal topalla izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
selim soylu     0000-00-00 SOLMAZ ÇOK GÜZELL Bİ KIZ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları