Zuhal Topal'la 4 Şubat izle - Roman Güzeli Solmaz'a Halil Talip Oldu, Sevgi ve Ali Kararlarını Açıkladılar

Zuhal Topal 4 Şubat Perşembe günü yeni bölümünde yine süpriz anlar yaşandı. Roman kızı Solmaz'a yeni talip Halil geldi. Sevgi ve Ali karar anı yapıldı ve Hanife ile Tevfik arasında ilginç gelişmeler yaşandı. Hepsi ve daha fazlasını haberdahi.com'dan Zuhal Topal'la 4 Şubat yeni bölüm izleyebilir detayları öğrenebilirsiniz.

Zuhal Topal'la 4 Şubat izle - Roman Güzeli Solmaz'a Halil Talip Oldu, Sevgi ve Ali Kararlarını Açıkladılar

Önceki yayında, Hanife'ye günlerdir çiçek gönderen talibi Tevfik stüdyoya geldi. Sizi ilk önce annem izleyerek sevmiş Karadeniz'e yakışacak gelin dediğini ifade etti. Hanife'ye şarkı yazan Tevfik yayında söyledi. Canlı yayına telefonla bağlanan Tevfik beyin annesi Hanife hanım gelin adayı Hanife ile görüştü, inşallah alır getirirsin buraya dedi. Paravan açılmadan önce süpriz yaparak çiçek ve baş örtüsü hediye etti. Ardından yazmış olduğu şiiri okudu. Hanife elektirik alamasada çaya kırmamak için çıktı.

ZUHAL TOPAL'LA 4 ŞUBAT

Bugün, Zuhal Topal'la 4 Şubat yayınında Hanife ve Tevfik için karar anı yapıldı. Bana öyle birşey yaptı ki keşke çaya çıkmasaydım diyen Tevfik'e ne olduğunu soran Zuhal hanıma, çay içerken iki çiçek aldı birini bana verdi diğerini kendisi aldı. Papatya falı bakarak seviyormu sevmiyormu diye yaprakları koparıp sevmiyor dedi. Ben ona buraya talip olarak gelmişim duygularımı açıklamışım onun bana yaptığı ayıp dedi. Loca da oturan Sevgi ile tartışarak bütün Karadeniz senden nefret ediyor demesi üzerine Zuhal Topal konuşmalarına dikkat et diyerek uyardı ve Tevfik stüdyoyu terk etti. Reklam arasından sonra yerine geçen Tevfik, 77 milyondan ve Sevgi'den özür diliyorum dedi. Hanife'den de özür dileyerek hakkını helal et dedi.

zuhal-topalla-hanife-kasim

Tevfik Kimdir?

22 yaşında, Üniversite öğrencisi ve aile fırınlarında çalışıyor.

Hanife'ye Kasım talip olarak geldi

Kasım, 25 yaşında erkek kuaförü ankarada yaşıyor kendi dükkanı var. Olursa kendimiz yada ailemle yaşarız fark etmez dedi. Hobilerim, gezmek tozmak evlendiğim insanla vakit geçirmek dedi. Hanife, ben paravan açıldıktan sonra elektrik alamassam taliplerimle canlı odaya çıkmıyorum onun için ona göre açılmadan kendini ifade etmen senin aleyhine dedi. Önceki talibi Tevfik ise görüşme sırasında yorum yaparak gergin anlara sebep oldu. Paravan açıldıktan sonra talibine gözleriniz güzelmiş fakat dediğim gibi elektrik almam gerek kararım olumsuz dedi.

Sevgi ve Ali Mete Karar Anı Yapıldı

Lütfiye'ye aşkını itiraf eden Ahmet dün yemek yemeye çıkmışlardı. Boğazda tekne turu yaparak birlikte hoş vakit geçiren ikili canlı yayın da görüntülerini izleyerek duygulu anlar yaşadılar. Lütfiye, mutluyum Ahmet'in karakterini seviyorum ve espirileri ile beni güldürüyor dedi. Lütfiye'ye senin acıkma saatin geldi dedi ve süpriz olarak pasta getirip ikram etti.  Babasının da ilişkilerine olumlu baktığını ve ne olursa olsun Lütfiye'yi kaybetmeyeciğim diyen Ahmet, Lütfiye ile devam etme kararı aldılar.

zuhal-topal-sevgi-ali

Roman kızı Solmaz'a Urfalı Halil talip geldi

ne iş yapıyorsun diye sorunca, arap taşıyorum cevabını verince Zuhal Topal ve stüdyo kahkahalara boğuldu. Daha sonra rehberlik yapıyorum genbelde arap turistler oluyor dedi. Klasik sorularını bu talibinide sordu, horlarmısın, en sevdiğin yemek, hobilerin nedir gibi.  Paravan açılınca Halil ile Solmaz birlikte oynadılar ve Halil Solmaz'ın yüzüne utancından bakamadı. Kararlarını yarın açıklayacaklar bizi takipte kalınız.

fox-tv-solmaz

Zuhal Topal'la Solmaz Kimdir?

İzmir Kuruçay'lı ve aslen roman olan güzel gelin adayı Solmaz 19 yaşında annesi babası ayrı. Annesi çamdibi semti babası ise kuruçay semtinde yaşamaktadır. Görselliğe önem veriyor ve talibimi ilk gördüğümde elektrik almam şart diyor. 

Solmaz İlk Önce Umut'a Talip Gelmişti

Zuhal Topal'la evlendirme programına dün katılan yeni gelin adayı dikkatleri üstüne çekti. Babası İzmir Kuruçay semtinde, annesi ise Çamdibi semtinde yaşadığını ve roman kızı olduğunu söyleyen Solmaz stüdyo da keyifli anlar yaşanmasına neden oldu. 

Solmaz'ın Dansı

ZUHAL TOPAL'LA YENİ BÖLÜM İZLE

http://www.fox.com.tr/Zuhal-Topalla/izle

 

zuhal topal'la solmaz zuhal topal solmaz roman dansı fox tv solmaz kimdir zuhal topal 4 şubat full izle zuhal topal sevgi ve ali
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayfer     0000-00-00 Naz programda görmek istemiyorum artık gına geldi baydi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları