Zuhal Topal'la 4 Ocak 2016 izle Elif Sedat Aşkında Son Durum Hanife Umut İlişkisinde Neler Yaşandı?

İzdivaç programlarında gün geçmiyor ki yeni olaylar yaşanmasın. Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la İzdivaç programında ilginç anlar yaşandı… Zuhal Topal'la 4 Ocak izle yeni bölümünde yaşananlar için ve bölümü izlemek için haberimize devam edin.

Zuhal Topal'la 4 Ocak 2016 izle Elif Sedat Aşkında Son Durum Hanife Umut İlişkisinde Neler Yaşandı?

Zuhal Topal’la İzdivaç Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?

İzdivaç programlarında gün geçmiyor ki yeni olaylar yaşanmasın. Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la İzdivaç programında ilginç anlar yaşandı…

Hanife Umut Kavgası Büyüdü

zuhal-topalla-hanife-umut
Zuhal Topal’la izdivaç programında yaşanan Umut Hanife kavgası herkesi şaşırttı. Umut’a olan aşkını her fırsatta dile getiren Hanife, bir türlü Umut’u ikna edememişti. Son olarak Hanife’nin kendisine aldığı hediyeleri geri getiren Umut, Hanife’nin yaptıkları karşısında kendini tutamadı. Canlı yayında büyük gerginlik yaşayan Hanife ve Umut’un tekrar yan yana gelmesi imkânsız gibi görünüyor.

zuhal-topalla-cansu
 

Cansu ve Mehmet Yüzleşmesi Gerçekleşti
Uzun bir süre birbirlerini tanıyan, evlilik yolunda adımlar atan Cansu ve Mehmet ayrılık kararı almıştı. Bu ayrılığın ardından iki adayda locadaki yerlerini alarak, yeni taliplerini aramaya başlamıştı. Mehmet’in abisinin bu ilişkiyi kabullenmemesi, ilişkinin bitmesinin nedeni olmuştu. Birbirlerini sevmeye devam eden, dışarıda gizli gizlide olsa görüşen ikili son kez yan yana geldi. Mehmet’in kendisini oyaladığını, kendisi ile zaman geçirdiğini söyleyen Cansu, aynı zamanda aldatıldığını da dile getirdi. Canlı yayında Mehmet’e “sen döneksin” diyen Cansu, Mehmet’in davranışlarının sürekli değiştiğini söyledi.

Elif Aşkını İlan Etti
Zuhal Topal’la izdivaç
programında herkesi heyecanlandıran bir an daha yaşandı. Locanın bayan evlenme adaylarından sessizliği ve üslubu ile dikkat çeken Elif, içinde beslediği duyguları açıkladı. Elif, Sedat’a aşkını ilan etti. Duygularını korkarak da olsa dile getiren Elif, aldığı “evet” yanıtı ile bir şok daha yaşadı. Sedat’ın verdiği “evet” yanıtının üzerine ikili, birbirlerini daha iyi tanımak için stüdyodan ayrıldı.

5 Ocak son durum

Elif'in çalışmak istediğini söyleyen Sedat, ben evine bağlı olmasını istiyorum dedi. İkilinin arasında geçen tartışmalara lojodaki adaylarda katıldı ve olumsuz kararı aldılar. Sedat taliplerini aramaya devam etmedi.

zuhal-toplla-elif-sedat-aski

Zuhal Topal'lla İzdivaç 4 Ocak Full izle Yeni Bölüm

http://www.fox.com.tr/Zuhal-Topalla/bolumler

zuhal topalla yeni bölüm izle 4 ocak zuhal topal'la 4 ocak full izle zuhal topalla son bölüm izle zuhal topalla hanife umut zuhal topalla elif sedat
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Erko     0000-00-00 teşekkürler yayın için.
bico boluk     2016-03-03 cansuya asıgım ama gelemiyorum cunku canlı yayından cok cekiniyorum.umarım anlamıssınızdır beni sevgiler.
bico     2016-03-03 o ne demek
tuğçe aslan     2016-02-08 tüh ya çok yakışıyorlar dı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları