Zuhal Topal'la 21 Ocak Perşembe Fox TV Canlı izle Sezon sonunda evlenen bir çift ev sahibi olacak!

En çok izlenen evlilik programları arasında yer alan Zuhal Topal'la Fox TV kanalında tüm hızıyla çiftleri evlendirmeye devam ediyor. Zuhal Topal'la 21 Ocak Perşembe neler yaşanacak? detaylardan anlık haberdar olmak için Zuhal Topal'la izdivaç Fox TV canlı izle 21 Ocak olarak sitemiz haberdahi.com'dan takip ediniz.

Zuhal Topal'la 21 Ocak Perşembe Fox TV Canlı izle Sezon sonunda evlenen bir çift ev sahibi olacak!

Zuhal Topal’ın sunumu ile Zuhal Topal'la İzdivaç yepyeni adayları ve talipleri ile kaldığı yerden devam ediyor.

Zuhal Topalla İzdivaçta 20 Ocak Çarşamba Günü Neler Yaşandı?

Zuhal Topal için oldukça zor bir program oldu. Zuhal Topal’ın annesinin rahatsızlığı nedeni ile ameliyata alındığını açıkladı. Programı gözyaşları ile açan Zuhal Topal’a en büyük destek locada ki adaylardan geldi. Zuhal Topal program boyunca duygusal anlar yaşadı.

Günün ilk karşılaşması Ayten Hanım ile talibi olarak gelen Ahmet Bey oldu. Ahmet Bey, locada kilosu ile ilgili yapılan yorumlar sonucunda “Bir ilişki kilo ile oluyorsa insanlar kasaba gidip et alsınlar. Kilo verilip alınabilen bir şeydir.” şeklinde yorum yaptı. Ayten Hanım konuşmaların sonunda olumsuz karar verdi.

zuhal-topalla-21-ocak-fox-tv-izle

Oktay ve Ayşen Hanım yaptıkları görüşme sonucunda bir karara vardılar. İkili verdikleri karar ile anlaşamadıklarını ve yollarına ayrı ayrı devam edeceklerini açıkladılar.

Zuhal Topal gelin ve damat adaylarına bir sürpriz yaptı. Zuhal Topalla İzdivaç’ın sezon finalinde bir adayı ev sahibi yapacaklarını açıkladı. Bakalım sezon finalinde bu büyük ödülün sahibi kim olacak?

Zuhal Topalla İzdivaç evlendirmeye ve eğlendirmeye, adaylarını, talipleri ile buluşturmaya devam ediyor. Locada oturan adaylar aradıkları mutluluğu ve aşkı bulup mutlu bir yuva kurabilecekler mi?  Kimi zaman duygusal kimi zaman da kahkahaların eksik olmadığı programda neler yaşanacak? Zuhal Topalla İzdivaç yeni bölümü ile 21 Ocak Perşembe günü 16.30’da Fox TV ekranlarında…

Zuhal Topal'la 21 Ocak Canlı izle Fox TV <<<<<<

zuhal topal 21 ocak full izle zuhal topalla izdivaç son bölüm izle zuhal topalla fox tv canlı izle zuhal topal 21 ocak perşembe zuhal topalla nikah memuru
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları