Zuhal Topal'la 18 Mart Cuma izle Yeni Bölüm FOX TV Deniz Hanife İçin Gelecek Mi?

Zuhal Topalla’da haftanın son gününde adaylar ve talipleri buluşmaya devam edecek. Çay içmeye giden adaylar karar anları için stüdyoya gelecek. Zuhal Topalla yeni bölümü ile 18 Mart Cuma günü 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak. Gelin adayı Hanife'nin çağrısına Deniz cevap verip stüdyoya gelecek mi? Detaylar haberde...

Zuhal Topal'la 18 Mart Cuma izle Yeni Bölüm FOX TV Deniz Hanife İçin Gelecek Mi?

Zuhal Topalla’nın tanınan gelin adaylarından Hanife Deniz ile ilgili stüdyoda söylediği sözler ile herkesi şaşkına çevirdi. Hanife, Deniz’in artık bir karar vermesini ve bundan sonra net olması gerektiğini söyledi. Deniz’e programın sonuna kadar stüdyoya gelirse “Eve git bekle derse bile gidip beklerim. Bunları daha önce başka bir talibim için söylemedim.” Zuhal Topal bu sözler karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

zuhal-topal-deniz-hanife-icin-studyoya-gelecek-mi-18-mart

Hakan ve Necibe karar anları için stüdyoya geldiler. Görüşmelerinin nasıl geçtiğini anlatan Hakan, Necibe’den yeteri kadar etkilenemediğini söyledi. Kararının olumsuz yönde olduğunu açıkladı. Necibe Hakan için iyi dileklerini söyledi ve başka taliplerini aramak istediğini söyledi.

Zuhal Topalla 17 Mart Tek Parça izle Youtube

Locanın yorumları ile dikkatleri üzerine çeken damat adayı Ahmet talibi Didem ile bir araya geldi. Didem stüdyoya geldiğinde “Ahmet Bey’in bazı yönlerini çok beğendiğim için talip olmak istedim” dedi. Didem Hanım ailesi ile ilgili yaşadığı olayları anlattı. Didem Hanım, annesinin nasıl vefat ettiğini anlattı. Abisinin kaza geçirmesi sonucu hastanede yattığını ve hayati tehlikesi olduğunu anlattı. Stüdyoda duygusal anlar yaşandı. Sevilmeye ve morale ihtiyacım var diyen Didem Hanım ile Ahmet arasında neler yaşanacak merak ediliyor.

Zuhal Topalla’da haftanın son gününde adaylar ve talipleri buluşmaya devam edecek. Çay içmeye giden adaylar karar anları için stüdyoya gelecek. Zuhal Topalla yeni bölüm 18 Mart Cuma günü 16.30’da Fox Tv ekranlarında olacak.

Zuhal Topal'la 18 Mart FOX TV canlı izle

zuhal topalla 18 mart full izle zuhal topalla son bölüm izle 18 mart zuhal topal deniz hanife için gelecek mi zuhal topalla hanife
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
Neslihan     0000-00-00 Hanife pes etme.Sakın Sakın denizi hak ediyorsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları