Zuhal Topal Hanife’nin Babası Canlı Yayına Katıldı

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la izdivaç programına konuk olan loca adaylarından Hanife’nin babası yaptığı çarpıcı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Canlı yayına konuk olan Zuhal Topal Hanife’nin babası, locada oturan adaylara yüklendi.

Zuhal Topal Hanife’nin Babası Canlı Yayına Katıldı

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la izdivaç programına konuk olan loca adaylarından Hanife’nin babası yaptığı çarpıcı açıklamalarla herkesi şaşırttı. Canlı yayına konuk olan Hanife’nin babası, locada oturan adaylara yüklendi.

Zuhal Topal Hanife birkaç gün önce babasına seslenmiş, seni çok seviyorum, bu dünyadaki en kıymetli erkek sensin benim için, sürekli sana laf söyleyenler gel de baba görsünler demişti. Bunun üzerinde canlı yayına konuk olarak gelen Hanife’nin babası Raşit Bey, stüdyoya selam vererek girdi. Duruşu ve nezaketi ile herkesten alkış alan Raşit Bey, Hanife’ye her şeyin güzelliğini verdim bir tek gözlerimin güzelliğini veremedim dedi. Zuhal Topal Hanife başlı başına bir güzellik, tek başına bir orduya elinden geldiğince sevgisini verir. Zaman zaman yaramazlık yapsa da Hanife’nin evdeki yeri bambaşka diyen Raşit Bey, ortalık programda zaman zaman kızışıyor ancak o onun arkadaşları ile arasındaki problem, burası evlenme programı, bir gün insan gibi biri karşısına çıkarsa Hanife’yi alacak dedi.

Babasını stüdyoda gören Hanife, oldukça heyecanlandı. Babasının asabi bir insan olduğunu söyleyen Hanife, benim babam çok yakışıklı, iyi ki geldin canım babam dedi. Hanife ile babasının arasındaki kırgınlıkta giderilmiş görünüyordu. Zuhal Topal’ın Hanife ile aranız düzeldi mi sorusuna Raşit Bey, bulanan her su zamanla durulur dedi.

zuhall topal hanife zuhal topal hanifenin babası hanifenin babası zuhal topal hanifenin babası
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
atak61     2016-01-22 Hanife'nin sülalesi de gelse ekranları biraz daha fazla meşgul etmek için malzeme olsa çok iyi olur konu bulamayınca kenarda bucakta ne kadar dedi kodu yapacak konular varsa buraya taşınsa millet te ekran karşısında uyutulsa iyi reyitin alınır.
Yasmin     0000-00-00 Hanife okadar da terbiyesiz birisi değiş bence sadece gerektiği kadar bi olgunluk sağlayamamış ilerde olgunlaştığı Zaman programda kendini izlediği Zaman gülecektir kendine eminim herşey Zaman'la armut bile beklemeden olgunlaşmıyor değilmi ama geç ama erken
ali§     0000-00-00 Resit bey cooook yakisikli.mukemmel.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları