Zuhal Topal 5 Ocak izle Neler Yaşandı? Çağrı Sevgi Aşkı Bittimi? Sedat Elif

Hafta içi her gün Fox TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la izdivaç dağıtmaya devam ediyor. Zuhal Topal'la 5 Ocak Salı günü neler yaşandı? Sevgi Çağrı ilişkisinde son durum, detayları öğrenmek için haberimize göz atabilirsiniz.

Zuhal Topal 5 Ocak izle Neler Yaşandı? Çağrı Sevgi Aşkı Bittimi? Sedat Elif

Hafta içi her gün Fox TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la izdivaç dağıtmaya devam ediyor. Zuhal Topal'la 5 Ocak Salı günü neler yaşandı? Sevgi Çağrı ilişkisinde son durum, detayları öğrenmek için haberimize göz atabilirsiniz. Aşık olduğunu dile getirerek onu gördüğüm zaman heyecandan yüzüne bile bakamıyorum diyen Elif geçtiğimiz hafta sonu Sedat'a talip olmuştu. Bugün yayınlanan Zuhal Topal'la 5 Ocak bölümünde ikili kararlarını açıklamak için konuşma yaptılar. Sedat, Elif çalışmak istiyor ama ben evine bağlı olmasını istiyorum dedi, bu yüzden de kararının olumsuz olduğunu söyledi.

Bir süredir gündemde olan Çağrı ve Sevgi aşkında sular durulmuyor. Koşarak acil şekilde stüdyodan ayrılan Çağrı'dan sonra şok iddalar ortaya atıldı. Dışarıdan başka bir bayanla görüştüğü söylenen Çağrı için yazılı mesajlar ve görüntüler olduğu söylendi. Yayına bağlanan bir bayan Çağrı'nın yaklaşık 2-3 haftadır İnstagram üzerinden benimle konuştuğunu ve hatta yılbaşı günü evine davet ettiğini söyledi. Yılbaşı gecesi Seda ile buluştuğu için benim ona mesaj atmamam için de beni İnsatgram'da geçiçi olarak engellediğini söyledi. Yayına bağlanan bayan, ben Çağrı ile görüştüğüm sıralarda Sevgi ile ilişkisi bitmişti ve "yayına gelerek bana talip ol dedi" ifadelerini kullandı. Duyduklarına çok üzülen Sevgi adeta yıkılarak göz yaşlarına boğuldu. Kendin emin konuşan bayanın ismi ve görüntüleri kendi isteği olduğu için Zuhal Topal tarafından paylaşılmadı.

zuhal-topalla-sevgi

Bir süre sonra canlı yayına telefon ile bağlanan Çağrı, şuan arabada yoldayım, ben stüdyodan kaçmadım önemli bir telefon geldiği için acil çıkmak zorunda kaldım dedi. Sonuçta benim ailem var ve bu yayından daha önemli diyen Çağrı, kendisi hakkında yapılan suçlamaları kabul etmedi. Ben oraya geleceğim, o bayanla da yüzleşmek istiyorum dedi. Kimliği belirsiz bayan ile yazışmalarını gören Sevgi ise artık seni istemiyorum hayatımdan çık artık yoksun diyerek ilişkilerini tamamen bitirdiğini ifade etti.

Sonraki günlerde neler yaşanacak izleyip göreceğiz. Detaylar için sitemizi takipte olunuz, konu hakkında düşüncelerinizi aşağıdaki bölümden yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

zuhal topalla 5 ocak izle zuhal topalla zuhal topalla yeni bölüm izle zuhal topalla sevgi çağrı zuhal topalla çağrı sevgi ayrıldımı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
özgür     0000-00-00 Ben çağrı abiye inanıyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları