Yeşil Deniz 51. Bölüm İzle Tek Parça 14 Aralık Özeti 52. Bölüm Fragmanı

TRT1'in dizisi Yeşil Deniz 14 Aralık Pazartesi 51. bölüm ile seyircisi ile buluştu, bölüm hakkında detaylar ve gelişmeleri sitemizden öğrenebilirsiniz. Yeşil Deniz 51. bölüm özeti için tıklayınız.

Yeşil Deniz 51. Bölüm İzle Tek Parça 14 Aralık Özeti 52. Bölüm Fragmanı

Yeşil Deniz 51. Bölüm Özeti

İsmail evlilik kararını almıştı. Ancak bu daha kimse ile paylaşmamış olup bu sefer sadıçlarına söyleyip evlilik konusunda onlara da bilgi verecek. Ancak sadıçlar Bahattin Abinin keçilerine sahip çıkamadıkları için başları derttedir. Bahattin Abi geldiklerinde ne diyeceklerine ve nasıl tepki vereceğini merak ile beklemektedirler. Bahattin Abi tam 1 ay boyunca sadıçlarına keçilerini emanet etmiş ve ödemesini de onlara yapmıştı. Tekrardan aylık ödemelerini almak için ve ayrıca keçileri ile çektirdikleri fotoğrafları göstermek onlara iyi olduğunu hissettirmek için açık görüşte görüşme kararı alırlar. Yeşil Deniz 14 Aralık izle.

Yesil-Deniz-51.-Bolum

Bu karar her ne kadar onlar için zor bir süreç olsa da başka yapabilecekleri bir şey bulunmamaktadır. Bu nedenle Bahattin Abi ile buluşurlar. Ancak işler yolunda gitmez yaptıkları oyun Bahattin abi tarafından anlaşılır.

Gülenay Başkan ise İsmail tarafından yaptırılan sergiyi başkan tarafından yıktırdığını öğrenir. Çok büyük bir şaşkınlık geçiren İsmail onlara bir haber daha verip evleneceğini söyler. Bu süreclerin çok hızlı olmasından dolayı sadıcların kafası karaşır ve bu karanını bir daha düşünmeleri yönünde İsmail'e uyarıda bulunurlar. Ancak İsmail'in bu karardan kolay kolay vazgeçmeye niyeti yokken sadıçlar ise zor bir sürec içerisinde bulunurlar. Yeşil Deniz 51. Bölüm de bütün işler karaşırken onları komedi ve zor bir sürec bekliyor. 

Yeşil Deniz 51. Bölüm Full HD izle Tek Parça Youtube

http://www.trt1.com.tr/bolumler/yesil-deniz/51bolum/39073/566fc2b7745e9018a0ad7a48

Yeşil Deniz 52. Bölüm Fragmanı İzle

http://www.trt1.com.tr/fragmanlar/yesil-deniz/52bolum-fragmani/39073/f7b0474cc9314307b9c76162

yeşil deniz 51. özeti yeşil deniz 51. bölüm full izle yeşil deniz son bölüm izle yeşil deniz 14 aralık tek parça izle yeşil deniz tek parça izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları