Yeni Bir Hayat Show TV'nin Yeni Yarışması Çok Yakında Başlıyor! Başvuru Yapabilirsiniz

Show TV ekranlarında diğer yarışma programlarından daha farklı bir formata sahip sıra dışı bir yarışma başlıyor. Yarışmanın sloganı “Hayatını değiştirmek mi istiyorsun? O zaman değişime kendinde başla…”. Sanırım bu slogan yarışmanın içeriği hakkında az da olsa fikir sahibi olmanızı sağlıyordur.

Yeni Bir Hayat Show TV'nin Yeni Yarışması Çok Yakında Başlıyor! Başvuru Yapabilirsiniz

Show TV ekranlarında diğer yarışma programlarından daha farklı bir formata sahip sıra dışı bir yarışma başlıyor. Yarışmanın sloganı “Hayatını değiştirmek mi istiyorsun? O zaman değişime kendinde başla…”. Sanırım bu slogan yarışmanın içeriği hakkında az da olsa fikir sahibi olmanızı sağlıyordur. Yeni Bir Hayat 1. bölüm izle yakında Show TV'de...

Yarışmada bir ev, iki farklı yaşam alanı, 7 kadın ve 7 erkek yarışmacı mücadele edecek. Yarışmacılar dış görünüşlerinden, duruşlarına, tavırlarından vücut dillerine ve hatta hayata bakış açılarına kadar her şeylerini değiştirip bambaşka insanlar olacaklar. Hepsi birbirinden farklı olan yarışmacılar zorlu kampı tamamlayarak büyük ödülün sahibi olmak için yarışacaklar.

Yeni Bir Hayat içerisinde yarışmacılar eğitmenlerin önderliğinde değişime adım adım ilerleyecekler. Eğitmenler arasında Cengiz Abazoğlu, Ebru Şallı ve Tan Sağtürk bulunuyor. Cengiz Abazoğlu yarışmacıların dış görünüşleri kıyafetlerinden duruşlarına kadar her şeyleri ile ilgilenecek. Ebru Şallı yarışmacılara sağlıklı ve dengeli beslenmeyi, spor yapmanın hayatlarında ki yerini gösterecek. Tan Sağtürk ise yarışmacılara dans etmenin inceliklerini öğretecek. Programın sunuculuğunu ise Şebnem Kısaparmak üstleniyor.

yeni-bir-hayat-izle

Sizde yeni bir hayat ve yeni başlangıçlar istiyorsanız bu yarışma tam size göre diyebiliriz. Yarışmaya başvuru yapabilmek için 18 yaşını doldurmanız gerekiyor. Show TV’nin resmi sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak sizde Yeni Bir Hayat yarışmacısı olup yeni bir hayata ve değişime adım atabilirsiniz.

Yeni Bir Hayat çok yakında Show TV ekranlarında yarışmacılara yeni hayatlarını sunmaya geliyor.

Yeni Bir hayat yarışması başvuru formu için aşağıdaki linki kullanınız.

 http://www.showtv.com.tr/basvuru/yenibirhayat

 

yeni bir hayat yeni bir hayat 1. bölüm izle yeni bir hayat ne zaman başlıyor yeni bir hayat başvuru yeni bir hayat show tv
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları