Yeni Bir Hayat 3. Bölüm 10 Şubat Canlı izle Yeni Bölümde Neler Olacak?

Show TV ekranlarının en yeni yarışması Yeni Bir Hayat hafta içi her gün yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Yeni Bir Hayat yarışmacıları birbirlerini tanımaya devam ediyor. Birbirlerini tanımaya çalışan yarışmacılar bol bol sohbet edip birbirlerine hayat hikâyelerini anlatıyorlar. Yeni Bir Hayat yeni bölümleri ile hafta içi her gün 16.30’da Show TV ekranlarında olacak. Yeni Bir Hayat’ın yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Yeni Bir Hayat 3. bölüm 10 Şubat canlı izlemek ve gelişmelerden haberdar olmak için haberimizi okuyabilirsiniz.

Yeni Bir Hayat 3. Bölüm 10 Şubat Canlı izle Yeni Bölümde Neler Olacak?

Show TV ekranlarının en yeni yarışması Yeni Bir Hayat hafta içi her gün yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Yeni Bir Hayat yarışmacıları birbirlerini tanımaya devam ediyor. Birbirlerini tanımaya çalışan yarışmacılar bol bol sohbet edip birbirlerine hayat hikâyelerini anlatıyorlar. Yeni Bir Hayat yeni bölümleri ile hafta içi her gün 16.30’da Show TV ekranlarında olacak. Yeni Bir Hayat’ın yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Yeni Bir Hayat 3. bölüm 10 Şubat canlı izlemek ve gelişmelerden haberdar olmak için haberimizi okuyabilirsiniz.

yeni-bir-hayat-3-bolum-full-izle

Burak arkadaşları ile yaptığı konuşma sırasında kolunda bulanan kadın dövmesinin anlamını anlattı. Arkadaşlarının merakını giderdi. İzzet ise söylediği şarkılar ile ev halkının neşelenmesine sebep oldu. Böylece yarışmacılar evde oldukça keyifli anlar yaşadılar.

Havva söylediği sözler ile Burak’ın yaptığı el şakalarından rahatsız olduğunu dile getirdi. Ece ile bu konuda konuşan Havva sıkıntısını dile getirdi. Ece, Havva’nın bunları neden kendisine anlattığını merak ettiğini söyledi. Ece ve Havva sohbeti ilerlettikçe birbirleri hakkında ki düşüncelerini dile getirdiler. İkisi de ilk görüşte birbirlerinden hoşlanmadıkları ve çok havalı bulduklarını söylediler.

yeni-bir-hayat-10-subat-full-izle

Günün sonunda yapılan değerlendirme de Havva ile Yasemin arasında kısa da olsa bir tartışma yaşandı. Yasemin Havva’nın kendisini yanlış anladığını söyledi. Bunun üzerine Havva “ben oyuncuyum ama sen benden daha oyuncusun” dedi. Cevap olarak Yasemin “Havva’nın benim üzerinden prim yapmasına izin vermeyeceğim” dedi. Konuya yorum yapan Ece ise “Yasemin kamera önünde ve kamera arkasında farklı birisi. Kendisini ön plana çıkarmaya çalışıyor” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Yeni Bir Hayat 3. bölüm 10 Şubat canlı izlemek için tıklayınız.

yeni bir hayat 3. bölüm full izle yeni bir hayat 10 şubat full izle yeni bir hayat yeni bölüm izle 10 şubat yeni bir hayat yarışmacıları
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları