Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 5 Mart Cumartesi izle Show TV Safranbolu

Turgay Başyayla 5 Mart Cumartesi günü Türkiye’nin evleri ile meşhur beldesi Safranbolu’ya konuk olacak. Safranbolu’da çok keyifli sohbetler ve birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldığı bir bölüm çekilecek. Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Safranbolu bölümünde Safranbolu’nun Ovaköseler Köyü’ne konuk olacak.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 5 Mart Cumartesi izle Show TV Safranbolu

Turgay Başyayla 5 Mart Cumartesi günü Türkiye’nin evleri ile meşhur beldesi Safranbolu’ya konuk olacak. Safranbolu’da çok keyifli sohbetler ve birbirinden lezzetli yemeklerin yapıldığı bir bölüm çekilecek. Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Safranbolu bölümünde Safranbolu’nun Ovaköseler Köyü’ne konuk olacak. Ovaköseler Köyü’nde “Perişke”, “Orman Kebabı”, “Etli Yaprak Sarması” ve “Mantarlı Börek” yapılacak. Yöreye özgü yemeklerin yapıldığı Ovaköseler Köyü’nde köy halkı ile eğlenceli bir sohbet gerçekleşecek. Safranbolu gezisi sırasında yöreye özgü yemeklerden “Lokum”, “Bükme”, “Kuyu Kebabı”, “Simit”, “Safranlı Pilav”, “Zerde” ve “Safranlı Kuzu İncik” yemekler yapılacak.

turgay-basyayla-safranboluda-5-mart-canli-izle

Safranbolu’nun meşhur evleri tanıtılacak ve belde halkı ile güzel bir sohbet gerçekleşecek. Safranbolu’nun görülmeye değer yerleri ve birbirinden lezzetli yemekleri ekranlara taşınacak.

Turgay Başyayla Anadolu’yu adım adım gezmeye devam ediyor. Türkiye’nin güzel illerini, ilçelerini ve köylerini gezen Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu birbirinden lezzetli yöresel yemekleri ekranlara taşımaya devam ediyor.

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu’nda, yöre halkının içten sohbeti, Anadolu’nun saklı kalmış güzellikleri ortaya çıkıyor. Turgay Başyayla kimi zaman güzel sesi ile müzik ziyafeti veriyor. Gittiği yerlerde yöresel halk oyunu ekipleri ve yöresel müzikler ile karşılanmaya devam ediyor.

lezzet-yolculugu-5-mart-safranbolu-lezzetleri

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu gezmeye, görmeye ve lezzetli yemekleri yapmaya devam ediyor. Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu yeni bölüm 5 Mart Cumartesi günü 14.00’da Show Tv ekranlarında olacak.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 5 Mart Cumartesi Safranbolu bölümü izle <<<

lezzet yolculuğu 5 mart full izle lezzet yolculuğu 5 mart lezzetleri turgay başyayla 5 mart safranboluda turgay başyayla ile lezzet yolculuğu 5 mart izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları