Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 31 Ocak Pazar Yeni Bölüm Show TV Erzurum

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu dadaşlar diyarı Erzurum’da. Turgay Başyayla Anadolu’nun birbirinden güzel şehirlerini, köylerini gezip yöresel yemeklerini tanıtmaya devam ediyor. 31 Ocak Pazar Günü Erzurum’u evlerimize taşıyacak olan Turgay Başyayla yine keyifli anlar yaşatacak ve birbirinden lezzetli yemekleri bizlere tanıtacak.

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 31 Ocak Pazar Yeni Bölüm Show TV Erzurum

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu dadaşlar diyarı Erzurum’da. Turgay Başyayla Anadolu’nun birbirinden güzel şehirlerini, köylerini gezip yöresel yemeklerini tanıtmaya devam ediyor.  31 Ocak Pazar Günü Erzurum’u evlerimize taşıyacak olan Turgay Başyayla yine keyifli anlar yaşatacak ve birbirinden lezzetli yemekleri bizlere tanıtacak.

İlk önce Erzurum’un Uzundere Köyü ziyaret edilecek. Köy halkı ile konuşulup sohbet edilecek ve yöreye özgü yemekleri yapılışı tanıtılacak. Armut Kasefesi, Lor dolması, Saçta Siron, Etli Kabuklu Fasulye, Kazanda Aşur Çorbası, Erişteli Bulgur Pilavı Uzundere Köyünde yapılacak. Daha sonra Erzurum’un meşhur Tortum Şelalesi’ni ziyaret edecek olan Turgay Başyayla burada meşhur Cağ Kebabı yapılışını gösterecek. Erzurum’un eşsiz güzellikle kayak merkezi olan Palandöken’de karların üzerinde sucuk ziyafeti yapılacak. Erzurum yöresine özgü Kadayıf Dolması, Poccikli Pilav, Aşmalı Yahni ve Demir Tatlısı gibi birbirinden güzel yemeklerin yapılışı anlatılacak.

turgay-basyayla-ile-lezzet-yolculugu-31-ocak

Turgay Başyayla 30 Ocak Cumartesi Erzincan’dan evlerinize misafir olmuştu. Erzincan yöresine ait birbirinden güzel yemekleri tanıtan ve yöre halkı ile sohbet eden Turgay Başyayla oldukça keyifli anların yaşanmasına sahne oldu. Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Erzincan’daKarakabak Dolması, Lörez Kapama, Babikko Yemeği, Elma Dolması, Kelecoş, Kesme Çorba, Kasefe Tatlısı,Kazanda Kuşburnu Hoşafı, Kazanda Ayran Çorbası, Tandırda Büryan, Kuzu İçsini Tatlısı ve Erzincan Döneri gibi yöresel lezzetleri ekranlara taşıdı. Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 31 Ocak Pazar günü 14.00’da Erzurum’dan evlerinize konuk olacak…

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 31 Ocak yeni bölüm Erzurum canlı izlemek için tıklayınız.

turgay başyayla ile lezzet yolculuğu 31 ocak full izle turgay başyayla 31 ocak erzurum turgay başyayla ile lezzet yolculuğu yeni bölüm izle 31 ocak turgay başyayla pazar erzurum 31 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları