Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 27 Mart Pazar izle Yeni Bölüm Adıyaman Turu 2. Bölüm

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Adıyaman turuna devam ediyor. Geçtiğimiz gün Adıyaman’ın güzel ilçelerine konuk olan Turgay Başyayla 27 Mart Pazar günü yayınlanacak olan bölümde Adıyaman’ı adım adım gezip yöresel lezzetleri gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Adıyaman turunun 2. bölümünde Turgay Başyayla ile birlikte siz de lezzet turu yapmak isterseniz haberimizden detaylara ulaşabilir, yeni bölümü canlı izleyebilirsiniz.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 27 Mart Pazar izle Yeni Bölüm Adıyaman Turu 2. Bölüm

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Adıyaman turuna devam ediyor. Geçtiğimiz gün Adıyaman’ın güzel ilçelerine konuk olan Turgay Başyayla 27 Mart Pazar günü yayınlanacak olan bölümde Adıyaman’ı adım adım gezip yöresel lezzetleri gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Adıyaman’da yaşanacak olan keyifli anlar Anadolu insanının sıcaklığını bir kez daha gözler önüne serecek. Adıyaman’ın en meşhur ve ağızları sulandıran lezzeti İçli Köfte hem gözlere hem de midelere hitap eden tarifi ile ekranlarda olacak.

lezzet-yolculugu-27-mart-adiyaman-turu-2-bolum

Adıyaman yöresinin halk oyunu ekibi en güzel oyunlarını ekranlara getirecekler. Yöre halkının oyunu ve yöresel ezgiler programa renk katacak. Turgay Başyayla güzel sesi ile en güzel türküleri seslendirecek. Yöre halkı ile keyifli bir sohbet yapılacak. Turgay Başyayla Adıyaman yöresinin tarihi yerlerini de ekranlara getirecek. Son olarak Adıyaman’ın en eski güzelliklerinden biri olan Besni Şire Pazarı ziyaret edilmişti. Yeni bölümde neler yaşanacak merak ediliyor.

turgay-basyayla-adiyaman-yemekleri-27-mart

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu ünlü türkücü ve sunucu Turgay Başyayla’nın keyifli sunumu ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta başka bir şehre konuk olan program evinizi renklendirmeye geliyor.

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu Adıyaman’dan ekranlara gelecek olan yeni bölümü ile 27 Mart Pazar günü 14.00’da Show Tv ekranlarında olacak. Sizde Adıyaman yöresini ve yöreye özgü yemeklerin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu’nu sakın kaçırmayın…

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Show TV Canlı izle

lezzet yolculuğu yeni bölüm izle 27 mart lezzet yolculuğu adıyamanda turgay başyayla adıyaman 27 mart turgay başyayla ile lezzet yolculuğu 27 mart nerede
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları