Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 26 Mart Cumartesi izle Adıyaman'da

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu bu hafta Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin güzel şehirlerinden biri olan Adıyaman’a konuk olacak. Adıyaman ziyareti sırasında birbirinden güzel yemekler yapılacak ve Adıyaman ilinin doğal güzellikleri, gezilip görülmesi gereken yerleri ziyaret edilecek. Yeni bölümü canlı olarak haberimizden izleyebilirsiniz.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 26 Mart Cumartesi izle Adıyaman'da

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu bu hafta Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin güzel şehirlerinden biri olan Adıyaman’a konuk olacak. Adıyaman ziyareti sırasında birbirinden güzel yemekler yapılacak ve Adıyaman ilinin doğal güzellikleri, gezilip görülmesi gereken yerleri ziyaret edilecek. Turgay Başyayla Adıyaman turu sırasında ilk olarak Tut Belediyesi’ne bağlı olan Boyundere Köyü’nü ziyaret edecek. Boyundere Köyü halkı Turgay Başyayla’yı güzel bir şekilde karşılayacaklar. Burada yöreye özgü olan yemeklerin yapılışı gösterilecek. 

lezzet-yolculugu-26-mart-adiyaman-izle

Boyundere Köyü’nde yöreye özgü lezzetlerden Etli Kömbe, Pekmezli Helle Yapımı gösterilecek. Adıyaman’a gelmişken ağızları sulandıran lezzet İçli Köfte yapılışı be püf noktaları ile izleyenler ile paylaşılacak.

Turgay Başyayla Adıyaman’ın meşhur Besnide Şire pazarını ziyaret edecek. Burada keyifli anlar yaşanacak. Besni’ye özgü lezzetlerden Besni Tava ve Tenekeden Pirzola yemeklerinin yapılışı gösterilecek. Daha sonra Adıyaman yöresine özgü Halka Tatlısı, Peynirli İrmik Helvası, Sersille Kebabı, Adıyaman Kebabı ve Kavurmalı Hıtap yemekleri yapılacak. 

turgay-basyayla-adiyaman-lezzetleri-26-mart

Adıyaman yöresine ait halk oyunu ekibi, yöresel oyunları sergileyecek. Yöresel ezgiler eşliğinde güzel vakit geçirilecek. Yöre halkının sıcak sohbeti ve Turgay Başyayla’nın keyifli sunumu programa renk katacak.

Her hafta Anadolu’nun başka bir ilinin ziyaret edildiği Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu bu hafta Adıyaman bölümü ile ekranlara gelecek. Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu yeni bölüm 26 Mart Cumartesi günü 14.00’da Show Tv ekranlarında olacak. Sakın kaçırmayın…

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Show TV canlı izle

turgay başyayla adıyamanda 26 mart lezzet yolculuğu 26 mart full izle lezzet yolculuğu Adıyaman lezzetleri turgay başyayla 26 mart adıyaman izle
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları