Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 23 Ocak Cumartesi izle Show TV Yeni Bölüm Hatay

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Anadolu’nun birbirinden lezzetli yemeklerini ve farklı kültürleri ekranlara taşımaya devam ediyor. Turgay Başyayla bu hafta Hatay’a konuk oluyor. Hatay’ın birbirinden eşsiz ve güzel tatları ekranlara gelecek.

Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu 23 Ocak Cumartesi izle Show TV Yeni Bölüm Hatay

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Anadolu’nun birbirinden lezzetli yemeklerini ve farklı kültürleri ekranlara taşımaya devam ediyor. Turgay Başyayla bu hafta Hatay’a konuk oluyor. Hatay’ın birbirinden eşsiz ve güzel tatları ekranlara gelecek. Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Hatay bölümünü, yöresel lezzetleri ve yöre insanının sıcaklığını kaçırmayın. 

Geçtiğimiz hafta Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu Karadeniz’in güzel şehri Ordu’ya konuk olmuştu. Ordu’nun bütün güzelliklerini ve eşsiz yemeklerini seyircisi ile buluşturdu. Turgay Başyayla Ordu’da meşhur Ordu simidinin yapılışını gösterdi. Daha sonra Ordu’nun en güzel mekânlarından birisi olan Boztepe’ye çıktı ve yöresel halk oyunlarını izledi. Perşembe yaylasında Yayla Tava, Kuzu DolmasıPancar Çorbası, Aşlı Dolma ve Laz Böreği gibi yöresel lezzetleri tanıttı. Ünye’de Ünye Tirmiti, Etli Karalahana Kapama ve Fındıklı Bal Kabağı Tatlısı gibi yemeklerin yapılışı yöresel müzikler eşliğinde gösterildi.

turgay-basyayla-ile-lezzet-yolculugu

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu programının Ordu bölümünde Pileki İçerisinde Cevizli Hamsi, Kazanda Lobye, Fındıklı Bükme Tatlısı, Marakyani, Turşu Kavurma, Sakarca Mıhlaması, Kazanda Yahni, Hamsi Köftesi, Levrek Buğulama, Fındıklı Un Helvası, Mezgit Tava ve Karalahana Sarması gibi diğer yöresel yemeklerin yapımı da gösterildi. Oldukça eğlenceli geçen programda Karadeniz insanlarının sıcaklığı bir kez daha görüldü.

Hatay’ın yöresel lezzetlerini görebilmek için 23 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’da Show TV ekranlarına gelecek olan Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu programını kaçırmayın. Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu her Cumartesi ve Pazar saat 14.00’da farklı yöreleri ile yayınlanmaya devam ediyor.

Turgay Başyayla ile Lezzet Yolculuğu 23 Ocak 2016 yeni bölümünü canlı izlemek için tıklayın.

turgay başyayla ile lezzet yolculuğu 23 ocak full izle turgay başyayla hatayda 23 ocak turgay başyayla ile lezzet yolculuğu 23 ocak tarifleri turgay başyayla ile lezzet yolculuğu izle 23 ocak
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları