Tatlı İntikam 1. Bölüm Canlı izle 26 Mart Cumartesi Kanal D Tankut ve Pelin’in Sıcak Hikâyesi

Kanal D ekranlarının en yeni dizisi Tatlı İntikam 26 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak olan ilk bölümü ile yayın hayatına başlayacak. Sıcak bir hikâyeye sahip olan dizi Tatlı İntikam konu, oyuncu kadrosu ve ilk bölüm yayınının canlı olarak yer aldığı haberimizde bulabilirsiniz.

Tatlı İntikam 1. Bölüm Canlı izle 26 Mart Cumartesi Kanal D Tankut ve Pelin’in Sıcak Hikâyesi

Kanal D ekranlarının en yeni dizisi Tatlı İntikam 26 Mart Cumartesi akşamı yayınlanacak olan ilk bölümü ile yayın hayatına başlayacak. Başrollerini Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Ardıç’ın paylaştığı ekranların en tatlı romantik komedi dizisi olmayı hedefleyen Tatlı İntikam, Pelin ve Tankut’un başından geçen olayları anlatacak. Geçmişte yaşanan olaylar ve kaderin oyunu ikiliyi yeniden bir araya getirecek.

tatli-intikam-1-bolum-izle

Pelin Tankut’un üniversite yıllarında âşık olduğu fakat kendisini reddeden kızdır. Pelin’in bütün okul önünde Tankut’un kalbini kırması ve aşağılaması Tankut’un hayatında bir dönüm noktası olur. Yıllar sonra kader onları yeniden karşılaştırır. Tankut Pelin’in kendisine yaşattıklarını unutmamıştır ve intikam sırası artık kendisine geçmiştir.

Pelin, hayatının aşkını bulduğunu zanneder ve evlenmeye karar verir. Fakat bir aksilik vardır. Düğün günü Pelin’in hayatının aşkı zannettiği adam ortadan kaybolur. Pelin’in arkadaşları birinin ahını aldığını düşünürler. O isim ise Tankut’tan başkası değildir. Hayatında ki bu uğursuzluğun gitmesi için Pelin’in Tankut’un gönlünü alması ve ondan özür dilemesi gerekmektedir. Pelin bunun için kolları sıvar ve Tankut’tan özür dilemeye, kendini affettirmeye karar verir.

tatli-intikam-26-mart-1-bolum-izle

Pelin, Tankut’un peşinden koşmaya başlar fakat Tankut’u geçmişi unutmadığını belli eder. Pelin’in işi oldukça zor olacak gibi görünüyor. Pelin ve Tankut’un birbirinden eğlenceli ve komik hallerinin ekrana geleceği Tatlı İntikam ilk bölüm 26 Mart Cumartesi akşamı 20.00’da Kanal D ekranlarında olacak.

Tatlı İntikam Kanal D Canlı izle

tatlı intikam konusu tatlı intikam oyuncuları tatlı intikam 1. bölüm full izle 26 mart tatlı intikam 1. bölüm tankut pelini affedecekmi
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları