Survivor 27 Mart 2016 Pazar 33. Bölüm TV8 Canlı Yayın Bireysel Dokunulmazlığı Kim Aldı?

Survivor 2016 bir haftayı daha geride bırakırken verilen mücadeleler bir hayli önemli hale gelmeye başlıyor. Hele bu mücadele bireysel dokunulmazlıksa… Bir hafta daha elenmemenin garantisini veren bireysel dokunulmazlık oyunu ne olacak? Yarışmacılar nasıl mücadele edecek ve mücadelenin sonunda bireysel dokunulmazlığı kim alacak? Tüm soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz.

Survivor 27 Mart 2016 Pazar 33. Bölüm TV8 Canlı Yayın Bireysel Dokunulmazlığı Kim Aldı?

Survivor 2016’da haftalar geçtikçe heyecan tırmanıyor. Yarışmacılar için en önemli olan Dokunulmazlık Oyunu’nda bu hafta neler yaşanacak? İki takım arasında geçtiğimiz hafta yaşanan sevinç krizi bu hafta oyunlara nasıl yansıyacak. Gönüllüler’in sevinç tezahüratları Ünlüler takımı tarafından oldukça terbiyesizce bulunmuştu. Ünlüler Takımı bu hafta, haftalardır kaybettikleri dokunulmazlık oyununu kazanıp rakiplerine cevap verebilecekler mi?

survivor-2016-27-mart-adada-yasananlar

Kıran kırana geçecek olan dokunulmazlık oyunu sırasında neler yaşanacak? Hangi takım bu hafta dokunulmazlık sembolünü adalarına götürüp haftayı rahat bir şekilde geçirecekler? Dokunulmazlığı kaybeden takım hangi yarışmacıların isimlerini çıkaracak? Bireysel dokunulmazlık oyununda dokunulmazlık sembolünün sahibi hangi isim olacak? Bildiğiniz gibi dokunulmazlık sembolünü alan isim ada konseyinde elenme heyecanı yaşamıyor ve ismi listede çıkmıyordu. Bu isim bu hafta kim olacak?

survivor-2016-33-bolum-27-mart-dokunulmazlik-kim-aldi

Ada konseyinde neler yaşanacak? Takımlar adalarında olan son gelişmeler ve takımlarının durumu hakkında neler söyleyecekler? Acun Ilıcalı’nın takımlar hakkında ve yarışmacılar hakkındaki yorumları ne olacak? Ünlüler Takımı ve Gönüllüler Takımı adalarında neler yaşanacak? Semih ve takım arkadaşları arasında yaşanan tartışmalar Dokunulmazlık Oyunu’nda devam edecek mi? Ünlüler Takımı bu hafta şeytanın bacağını kırıp haftalardır kaybettikleri dokunulmazlık oyununu kazanabilecekler mi?

Survivor 2016 bütün heyecanı ile izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Survivor dokunulmazlık mücadelesinin yaşanacağı yeni bölümü ile 27 Mart Pazar akşamı 20.00’da TV8 ekranlarında olacak. Bu mücadeleye ortak olmak ve o heyecanı yaşamak için Survivor’u kaçırmayın…

Survivor 2016 Yeni Bölüm TV8 Canlı izle

survivor 2016 33. bölüm full izle survivor 27 mart 2016 yeni bölüm izle survivor 27 mart bireysel dokunulmazlığı kim aldı survivor kim edendi 27 mart
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları