Survivor 2016 TV8 29 Mart 35. Bölüm Canlı Yayın- Ödül Oyununu Kim Kazanacak?

Ünlüler ve Gönüllüler takımında ödül oyunu sırasında neler yaşanacak? Geçtiğimiz oyunlarda takımı protesto eden Semih ve Gizem Kerimoğlu oyunda oynayacaklar mı? Hepsi ve daha fazlası ile Survivor 29 Mart Salı akşamı 20.00’da TV8 ekranlarında ve haberimizin detayında verdiğimiz canlı yayında olacak.

Survivor 2016 TV8 29 Mart 35. Bölüm Canlı Yayın- Ödül Oyununu Kim Kazanacak?

Survivor 2016’da mücadeleye bir isim daha veda ediyor. Gönüllüler Takımı dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından ada konseyine gitmiş ve aralarından iki arkadaşlarının ismini elenmesi yönünde çıkarmışlardı. Bu isimlerden ilki arkadaşlarının oyları ile Gizem Kerimoğlu, ikincisi ise bireysel dokunulmazlığı alan İbrahim’in eleme listesine çıkardığı Nihal olmuştu.

Gönüllüler Takımı’nda halk oylaması birincisi çıkacak olan isim kim? Bu isim neler söyleyecek ve eleme listesine son olarak hangi yarışmacının ismini söyleyecek? Bir haftanın sonunda Gönüllüler adasına veda eden isim kim olacak?

survivor-2016-29-mart-35-bolum-canli-izle

Gönüllüler adasında durum böyleyken Ünlüler adasında da işler karışıyor. Nagihan’ın “Takımın için” diyerek saf değiştirmesi ve Atakan’ın yanında yer almaya başlaması, adada dostum dediği Tuğba ile aralarında sorun yaşanmasına sebep olacak. Tuğba ve Nagihan hangi konu yüzünden tartışmaya başlayacaklar? Nagihan takımın düşüşe geçtiği için Atakan’ın yanında yer almak istediğini söylemesi Atakan ve diğer yarışmacılar tarafından nasıl karşılanacak? Atakan’ın Nagihan hakkında yaptığı yorumlar dikkatleri çekecek.

survivor-2016-29-mart-odul-oyununu-kim-kazandi

Yarışmacılar iletişim oyunu için mücadele edecekler. Survivor adasında dış dünya ile bağlantı kurabilmenin ve moral depolayabilmenin tek yolu olan iletişim oyununun ödülü bu hafta ne olacak? İletişim oyununda nefes kesen mücadeleyi hangi takım kazanacak? Ünlüler ve Gönüllüler takımında ödül oyunu sırasında neler yaşanacak? Geçtiğimiz oyunlarda takımı protesto eden Semih ve Gizem Kerimoğlu oyunda oynayacaklar mı? Hepsi ve daha fazlası ile Survivor 29 Mart Salı akşamı 20.00’da TV8 ekranlarında olacak.

NOT: NORMALDE 29 MART SALI GÜNÜ YAYINLANMASI GEREKEN BÖLÜM MAÇ YAYINI DOLAYISIYLA YARIN YANİ 30 MART 2016 AKŞAMI SAAT 20.00'DA YAYINLANACAKTIR!

Survivor 2016 TV8 Canlı izle

survivor 2016 29 mart izle survivor 2016 35. bölüm izle survivor 29 mart ödül oyununu kim kazandı
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları