Survivor 2016 8 Mart izle TV8 - Kim Birinci Oldu? Kim Elendi? Ada Konseyi

Survivor 2016 ünlüler ve gönüllüler ada macerasına tam gaz devam ediyorlar. Bu akşam Survivor 2016 ada konseyi yapılacak ve bir takımdan bir yarışmacı adaya veda edecek, bu isim kim olacak? Survayvır 2016 8 mart canlı izle linki ve detaylar haberimizde.

Survivor 2016 8 Mart izle TV8 - Kim Birinci Oldu? Kim Elendi? Ada Konseyi

Survivor’da zorlu mücadele devam ediyor. Gönüllüler Takımı hem dokunulmazlık oyununu hem de ödül oyununu kazanarak toparlandılar. Ünlüler Takımı ise dokunulmazlık oyununu kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşadılar. Ada konseyinde Ebru Öztürk ve Tuğba Özay’ın isimleri çıkmıştı. Survivor 8 Mart 2016 canlı izle linki aşağıda yer alıyor.

Ünlüler Takımı dokunulmazlık oyununu kaybettikten sonra ödül oyununu da kaybetti. Bu durum adada tartışmaların ve gruplaşmaların yaşanmasını artırdı. Tuğba Özay ve Nagihan Karadere yatacakları yeri ayırdılar mı?

Yarışmacılar Survivor’un 8 Mart Salı akşamı yayınlanacak olan bölümünde ödül oyununda mücadele edecekler. Bu haftanın son ödül oyununda kazanan takımı nasıl bir ödül bekliyor?

survivor-unluler

Ödül oyunu sırasında inanılmaz bir mücadele yaşanacak. Her iki takımda kazanmayı çok istiyor. Ödül oyunu sırasında Seda Tetik talihsiz bir kaz geçirecek. Acılar içinde kıvranan yarışmacıya doktorlar müdahale edecekler ve Seda Tetik ambulans ile hastaneye kaldırılacak. Seda Tetik’in sakatlığı ciddi bir boyutta mı olacak?

survivor-unluler-kazandi

8 Mart Salı akşamı Survivor’da ada konseyi yaşanacak. Ünlüler Takımı aralarından bir kişiye veda edecekler. Sms oylamasında hangi isim birinci olacak ve gitmesi için hangi arkadaşının adını verecek? Ada konseyinde Ünlüler ve Gönüllüler Takımı neler konuşacaklar?

survivor-2016-8mart-adaya-kim-veda-etti

Yarışmacıların açlık ile mücadele ederken psikolojik bir savaş verdiği Survivor’da kazanma hırsı her geçen gün artıyor. Survivor yayınlanacak olan 20. Bölümü ile 8 Mart Salı akşamı 20.00’da TV8 ekranlarında olacak. Bu mücadeleye ortak olmak istiyorsanız Survivor’u kaçırmayın…

Survivor 2016 canlı izle TV8

survayvır 2016 izle survivor 2016 8 mart izle survivor 2016 kim elendi 8 mart survivor hangi takım birinci oldu survivor 2016 canlı izle tv8 dokunulmazlık oyunu
Sende Yorum Yap...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
Nişasta Bazlı Şeker Endüstrisinin Gelişmesi Sağlığı Tehdit Eder!
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları
2018 Yılbaşı Programları Neler? İşte TV Yayın Akışları